۶ هکتار از باغ کشاورزی تفرش در آتش سوخت صادرات دو میلیون دلار عايق رطوبتي از دليجان/ کمبود نقدینگی و انتقال ارز مهمترین مشکلات تولیدکنندگان حال خوش ایرانی از خفت انگلیسی/ کارت سوخت داریم، سهمیه بندی نه / وزیر: قیمت مسکن وا داده است ضرب الاجل پرسپولیس برای طارمی/ صدور حکم توقیف اموال استقلال/ جرقه اختلاف پنهان کالدرون و خلیلی #تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
کد خبر: 54315
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

آمریکا در تروریست خواندن سپاه مرتکب یک اشتباه استراتژیک شد/پیشتازی سپاه در عرصه‌های جهاد علمی و سازندگی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بابیان اینکه آمریکا اشتباهی بسیار بزرگ و استراتژیکی در تروریستی خواندن سپاه مرتکب شد، گفت: این اقدام متقابلاً توسط جمهوری اسلامی با اتخاذ موضعی انقلابی پاسخ داده شد

محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ در رابطه با تروریستی خواندن سپاه توسط دولت آمریکا، گفت: سپاه امروز در جایگاه ویژه‌ای قرارگرفته، چراکه آمریکا تمام شکست‌های خود را از انقلاب اسلامی و به‌ویژه سپاه پاسداران می‌داند و این افتخاری بزرگ برای این نهاد انقلابی است.

وی بابیان اینکه آمریکا اشتباهی بسیار بزرگ و استراتژیکی در تروریستی خواندن این نهاد انقلابی مرتکب شد، اظهار کرد: درجایی که نیروهای آمریکایی منشأ فساد، تروریسم و تجاوز به حقوق ملت‌ها است، دولت آمریکا سپاه را به‌عنوان تروریست معرفی کرده که این اقدام متقابلاً توسط جمهوری اسلامی با اتخاذ موضعی انقلابی پاسخ داده شد.

رضایی ادامه داد: پس از اقدام خصمانه کاخ سفید در معرفی کردن سپاه به‌عنوان سازمانی تروریستی، جمهوری اسلامی تمام نیروهای آمریکا در منطقه را به‌عنوان عناصر تروریستی معرفی کرده و قطعاً ازاین‌پس هزینه بسیار سنگینی متوجه این نیروها در منطقه خواهد شد و آرامش و امنیت خود را قطعاً ازدست‌رفته می‌بینند.

از دست رفتن منافع ملی آمریکا نتیجه بی‌شعوری ترامپ

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه این هزینه را ترامپ به آمریکا تحمیل کرده است، افزود: این هزینه به خاطر هدیه‌ای است که دولت آمریکا به رژیم غاصب صهیونیستی و نتانیاهو پرداخت می‌کند و رئیس‌جمهور آمریکا این‌قدر شعور ندارد که هدیه‌اش به نتانیاهو چه بلایی بر سر نیروها و منافع ملی خودش در منطقه خواهد آورد.

به تن کردن لباس پاسداری توسط نمایندگان مجلس در حمایت از سپاه

وی با تأکید بر اینکه سپاه محبوب دل‌های همه ملت‌ها است، تصریح کرد: امروز شاهدیم که نمایندگان مجلس به‌صورت یکپارچه به پشتیبانی از این نهاد انقلابی، لباس پاسداری پوشیده و اعلام کردند که همه نمایندگان، مردم و دولتمردان ما سپاهی هستند.

رضایی با اشاره به پشتیبانی ملت‌های منطقه از سپاه پاسداران، تشریح کرد: سپاه به‌عنوان یک سازمان اثرگذار در سطح بین‌المللی ازاین‌پس پشتیبانی از ملت‌های دنیا را به‌صورت گسترده‌تر خواهد داشت و طبق روال گذشته سیاست‌های آمریکا را با شکست بیشتر مواجه خواهد کرد.

پیشتازی سپاه در عرصه‌های جهاد علمی و سازندگی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه سپاه امروز افتخار خدمت‌رسانی در تمامی عرصه‌ها را دارد، تأکید کرد: این نهاد مقدس در عرصه‌های جهاد علمی، جهاد سازندگی و به‌ویژه در حمایت از محرومین و مستضعفین پیشتاز بوده و در سیل اخیر کشور به‌عنوان یار و یاور مردم ایفای نقش کرده و افتخارآفرینی می‌کند و متقابلاً ملت ایران نیز از عمق وجود خود به سپاه عشق ورزیده و به کوری چشم دشمنان و به‌خصوص آمریکا پشتیبان سپاه خواهند بود.

انتهای پیام/

captcha