آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس/ وجود ۶۱ هزار اماکن ورزشی در کشور
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸
کد خبر: 54207
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹

زوایایی پنهان از زندگی سید حسن نصرالله/چرا افراد بیگانه با مقاومت و مذهب هم شیفته‌اش هستند؟

یک فعال رسانه‌ای روایتی خواندنی و تاثیرگذار از زوایای پنهان زندگی سید حسن نصرالله نوشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، «مهدی فضائلی» فعال رسانه‌ای در یادداشتی با اشاره به دیدار اخیرش با «سید حسن نصرالله‌»، نوشت:

در ایام نوروز امسال و در جریان سفری کاری به لبنان، توفیق یار شد و با سید حسن نصرالله دیداری داشتم.ایشان را یکبار دیگر در اوایل دهه هشتاد و در جریان نشست رسانه های حامی فلسطین از نزدیک دیده بودم اما با این کیفیت، اولین بار بود!

سید حسن نصرالله چندان نیاز به معرفی ندارد؛ او شخصیتی شناخته شده در جهان و بویژه در دنیای اسلام است.با شنیدن نام سید حسن نصرالله، "مقاومت" اولین و مهمترین واژه ای است که تداعی می‌شود.

دبیر کل حزب الله لبنان مرد وعده های صادق، شیر غران در برابر صهیونیست‌ها و کابوس استکبار و صهیونیسم است اما این، همه ویژگی های این شخصیت برجسته،ممتاز و بی نظیر نیست!

نمی‌خواهم و نمی‌توانم همه آنچه در این دیدار برایم جالب بود را بازگو کنم لذا فقط به برخی از آنها بسنده می‌کنم.

"تواضع" نخستین ویژگی آقا سید بود که برایم خودنمایی کرد. شخصیتی که نامش لرزه به بدن صهیونیست ها می‌اندازد آنچنان افتاده و متواضع است که اگر آدم مراقب نباشد ممکن است دچار اشتباه بشود و حد خودش را فراموش کند!

"آرامش" دومین خصوصیت این چهره افتخار آفرین برای دنیای اسلام بود که نظرم را جلب کرد.

محضر سید حسن نصرالله، محضر یک انسان مؤمن است و آرامش او جلوه ای از آرامش ناشی از ایمان به خداوند، الا بذکر الله تطمئن القلوب.

"ساده زیستی" و دور بودن از تجملات و تشریفات سومین و آخرین ویژگی است که در این یادداشت به آن می‌پردازم.

وقتی محل برگزاری جلسات او را بخصوص با کاخ های حکام عرب که واژه های مجلل و اشرافی صفت های گویایی برای بیان همه شکوه و جلال و جبروت آنها نیست مقایسه کنیم آنگاه معلوم می‌شود که شکوه و عظمت واقعی را چگونه و کجا می‌توان یافت!

سید حسن نصرالله برآمده از یک خانواده محروم است و جایگاه رفیع امروزش موجب انقطاع او از پیشینه اش نشده.

"تواضع"،"آرامش" و "ساده زیستی" این چهره پرافتخار در کنار "ایمان"،"شجاعت"،"هوشمندی و عقلانیت" "سعه صدر" و بویژه "مقاوم در برابر دشمن" شخصیتی از این قهرمان دنیای اسلام ساخته که حتی غیرمسلمانان و افرادی ظاهرا " بیگانه از مقاومت و غیر ملتزم به مفاهیم دینی مانند جولیا پترس (خواننده معروف مسیحی)، خانم فیروز(خواننده لبنانی) و زیاد الرحبانی (آهنگساز سرشناس لبنانی) را شیفته او کرده است.

و نکته پایانی اینکه وقتی این شخصیت ممتاز، جذاب، محبوب و غرورآفرین در همین دیدار به حضرت آیت الله خامنه ای رسید و به مناسبتی خواست در باره ایشان صحبت کند، اینگونه شروع کرد:" من جانم را برای ایشان می دهم..."

منبع:فارس

انتهای پیام/

captcha