امنیت اطلاعات، استقلال، حاکمیت و مدیریت سایبری اصول اساسی ایجاد شبکه ملی اطلاعات/فضای مجازی؛ غیر واقعی اما یک واقعیت! ثبت رکورد جدید مبتلایان روزانه به کرونا استان مرکزی/ شناسایی ۲۳۵ مورد مبتلا به کووید 19 در استان مرکزی اندوخته های معنوی به دست آمده از دفاع مقدس نقشه راهی برای ادامه راه نظام است شناسايي استعدادها و اشتغالزايي از اهداف رويداد سراسري توليد محتواي ديجيتال بسيج است تجلیل از دست‌اندرکاران موزه دفاع مقدس استان مرکزی اگر مردم دیدند خودرو «دناپلاس» سوار شدم هجمه وارد کنند مرکز آمار موج تازه تورم را تایید کرد/ تورم نقطه‌ای شهریور 4 درصد افزایش یافت کمک‌های مردم در بیماری کرونا الگوبرداری شده از صحنه‌های دفاع مقدس است آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات جورج فلوید سوژه بازی سازان بسیجی شد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد خبر: 54160
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
سیل در برابر سیل، آب در برابر مهربانی؛

اعزام کاروان جهادگران و موکب داران اراک به استان لرستان+تصاویر

گویا مردمان شهر سیاست سیل در برابر سیل را پیش گرفته اند و جواب خروش آب را با سیلی از مهربانی می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سیل مهربانی مردم به هر طریقی که بتوانند و در هر جایی که باشند به سمت مناطق سیل زده روان است. گویا مردمان شهر سیاست سیل در برابر سیل را پیش گرفته اند و جواب خروش آب را با سیلی از مهربانی می دهند. این جا در شهر هر روز اعزام داریم. از کمک های نقدی و غیر نقدی گرفته تا اعزام جهادگران و خادمان اربعین که برای خدمت راهی شده اند. خدمت به خلق الله. خدمتی که با آن بسازند از نو تمام شهر را. بسازند زندگی هم وطنانی را که آب تمام زندگیشان را برد.

اینجا همه بسیج شده اند. اصلا بسیج دوباره شده است محور امور. بسیج شده است بزرگ قهرمان این روزهای خدمت. بسیجی همین است هر جا که نیاز باشد خواهد بود.

امروز هم دوباره اعزام داشتیم...

.

انتهای پیام/

captcha