مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی خبر داد

حضور بسیج سازندگی استان مرکزی در منطقه سیل‌زده ایلام/ارسال ۷ محموله از کمک‌های مردمی استان

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: تا این لحظه ۷ محموله از کمک‌های مردمی استان مرکزی شامل پتو، نان، آب‌معدنی، کنسرو، ماکارونی، مواد بهداشتی، با مدیریت دقیق و حساب‌شده بین سیل‌زدگان ایلامی توزیع‌شده است.
کد خبر: ۵۴۱۳۰ تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به حضور بسیج سازندگی استان مرکزی در منطقه دره شهر بخش ماژین گفت: از همان لحظات نخست اعلام هشدارهای وقوع سیل در کشور، استان مرکزی به‌عنوان معین و پشتیبان استان ایلام مأموریت پیدا کرد که در این راستا گروه‌های جهادی سپاه روح‌الله در بخش ماژین شهرستان دره شهر استان ایلام مستقر شدند.

وی افزود: تا این لحظه ۷ محموله از کمک‌های مردمی استان مرکزی شامل پتو، نان، آب‌معدنی، کنسرو، ماکارونی، مواد بهداشتی، با مدیریت دقیق و حساب‌شده بین سیل‌زدگان ایلامی توزیع‌شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله در خصوص دیگر اقدامات انجام‌شده در استان ایلام ادامه داد: هم‌اکنون نیز ۴ کامیون دیگر آماده ارسال به مناطق سیل‌زده استان ایلام است که این اقلام توسط بسیج مردمی جمع‌آوری‌شده و در سریع‌ترین فرصت ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات موجود در مناطق سیل‌زده ایلام گفت: حدود هفت هزار نفر در روستاها این منطقه گرفتار سیل شدند، تمامی راه‌های ارتباطی این مناطق بسته‌شده است که تا به این لحظه با استفاده از ماشین‌آلات رزمی وامدادی استان مرکزی اقدامات خوبی برای رفع مشکلات در این بخش انجام‌شده است.

محترمی با اشاره به اقدامات کارشناسی که برای رفع کامل مشکلات انجام‌شده است، گفت: بازدیدهای هوایی از این مناطق توسط گروه‌های جهادی انجام‌شده و نشان از کاهش سطح آب در منطقه دارد؛ همچنین امید و آرامش نسبی در مردم  این منطقه حاکم شده است.

وی یادآور شد: مردم سیل‌زده استان ایلام سلام و محبت ویژه خود را به مردم استان مرکزی ابلاغ کردند و بارها از هدایا و کمک‌های مردم نوع‌دوست استان مرکزی تشکر کردند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله خاطرنشان کرد: از هم استانی‌های عزیز تقاضا داریم تا همچنان به شکل نقدی و غیر نقدی به سیل‌زدگان کمک کنند.

انتهای پیام/