شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 12497 نفر رسید/شناسایی 191 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته مرحله نهایی دومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج دوم و سوم مهرماه برگزار می‌شود آیین تجلیل از خادمان هیئت های حسینی اراک ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از شاخصه های مهم دفاع مقدس است/ اجرای 183 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک هدایت نذورات هیئت های به سمت سلامت و بهداشت جامعه یک ضرورت است/ با الگوی دهه اول محرم به استقبال اربعین خواهیم رفت عزت و کرامت ملت ایران برگرفته از نهضت امام حسین(ع) است شکست خانگی شهروند در لیگ برتر مشکل صدور کارت بازیکنان تیم شهروند حل شده است/ بدهی های زیادی داریم الگوپذیری از دفاع مقدس در گام دوم باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد سادگی فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس سرلوحه رفتار مدیران باشد/ پرداختن به نقش اقشار مختلف مردم در دفاع مقدس یک ضرورت است
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
کد خبر: 54128
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

ارسال اولین محموله کمک های اصناف استان مرکزی به لرستان+تصاویر

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از ارسال اولین محموله کمک های اصناف استان مرکزی به ارزش ۵۰ میلیون تومان به سیل زدگان استان لرستان خبر داد.

جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: اصناف و بازاریان استان مرکزی با بلند نظری، فکر باز و روحیه بسیار خوب برای کمک به همنوعان خود همواره پیشقدم بوده و بخش عمده ای از رشد اقتصادی و فضای کسب و کار موجود حاصل تلاش های بازاریان و مردم است.

زند با اشاره به اینکه اصناف استان مرکزی همواره در کمک به هم نوعان پیش قدم بوده است، گفت: امروز اولین محموله کمک های اصناف استان مرکزی به سیل زدگان استان لرستان ارسال شد.

زند با اشاره به اینکه این محموله ارزشی بالغ بر ۵۰ میلیون تومان دارد اظهار کرد: این محموله حاوی مواد غذایی ای چون نان، فتیر، کنسرو، کیک و آب معدنی و مواد بهداشتی چون پوشک بچه و ...  است.

در ادامه با اشاره به سال ۹۸ که از سوی رهبر انقلاب «رونق تولید» نامگذاری شد، گفت: در حل مشکلات اقتصادی مهمترین اقدام رونق تولید می‌تواند باشد.

وی خاطر نشان کرد: با ایجاد وحدت و انسجام بیش از پیش می‌توان همه فکر و ذکر خود را به مشکلات اقتصادی معطوف کرده و تولید را رونق ببخشیم.

انتهای پیام

انتهای پیام/

captcha