راهبرد راه‌اندازی نهضت خاطره گویی جلوگیری از تحریف حقایق دفاع مقدس است سنگر سازان بی سنگر در دفاع مقدس بن‌بست شکن بودند/ شهید«طهرانی مقدم» یک مدیریت جهادگونه همراه با ایثار و ازخودگذشتگی را پایه گذاری کردند بازیگری که «جنگ» را زندگی کرد/دخترم می‌پرسد چرا ۸ سال ادامه دادی؟ چرخش جدید در اظهارات روحانی/به کدام حرفتان اعتماد کنیم؟ جانز هاپکینز: شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا به 7.1 میلیون نفر رسید پرونده ویژه «کار و زار» | مجوز کسب و کار؛ بهبود فضای کسب و کار آرزوی دیرینه‌ی تولیدکنندگان ایرانی/ اخذ مجوز کسب و کار در کشور‌های پیشرفته تنها در نیم روز! سناریوی رسانه‌ای جدید برای «ایران هراسی»/ داور زن شطرنج ادعای «ِیهودی» بودن کرد! + عکس فرمول نرخ خرید تضمینی گندم ۱۴۰۰ مشخص شد؛ موافقان و مخالفان نرخ خرید گندم چه می گویند؟ فعالیت صنوف سینما زیر سایه ثبت در وزارت کار/ برای بقا می‌جنگیم! گفتگو| خوش‌چهره: سخنان روحانی درباره ریشه مشکلات کشور ناصحیح، ناپخته و فرافکنی است
دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
کد خبر: 54125
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اعلام کرد:

ارسال 6 محموله از کمک های مردم استان مرکزی به ایلام/توان و ظرفیت گروه های جهادی به جمع آوری کمک های مردمی معطوف شود

تا این لحظه 6محموله از کمک های مردم استان مرکزی با مدیریت دقیق و حساب شده بین سیل زدگان ایلامی توزیع شده است و محموله های دیگر کمکهای مردمی هم به زودی ارسال خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی گزارشی از وضعیت سیل در استان ایلام و کمک های ارسالی از استان مرکزی به عنوان معین این استان ارائه داد.

 در سیل اخیر ارتباط بخش ماژین در شهرستان دره شهر استان ایلام به دلیل تخریب پلها کاملا قطع شده است و اهالی این منطقه در محاصره دره ها و سیمره هستند. این منطقه در همسایگی پل دختر لرستان در استان ایلام قرار دارد و خرابی های گسترده ای از سیل اخیر برایش به یادگار باقی مانده است. اما خدا را شکر از آنجایی که اهالی شهر و روستاها خانه های خود را ترک کرده بودند در سیل اخیر هیچ تلفات جانی در استان ایلام نداشتیم و رودخانه بزرگ سیمره همچنان وحشتناک جریان دارد. فکر نمی کنم حداقل در 100سال اخیر این حوضه آبریز اینچنین بارش و آورد آبی به خود دیده باشد.

استان مرکزی به عنوان معین و پشتیبان استان ایلام در سیل اخیر انتخاب شده است و تا این لحظه در این مدت 6محموله از کمک های مردم استان مرکزی با مدیریت دقیق و حساب شده بین سیل زدگان ایلامی توزیع شده است و محموله های دیگر کمکهای مردمی هم به زودی ارسال خواهند شد.

از نقاط مختلف این منطقه بازدید داشتیم و امید و آرامش نسبی در مردم منطقه حاکم شده بود و سطح آب فروکش کرده بود.

مردم سیل زده استان ایلام سلام و محبت ویژه خود را به مردم استان مرکزی ابلاغ کردند و بارها از هدایا و کمکهای صورت گرفته مردمان نوع دوست استان مرکزی تشکر کردند.

از مردم استان تقاضا دارم همچنان به سیل کمکهای خود به سیل زدگان ادامه دهند: اقلام مورد نیاز این منطقه نان با کیفیت، کنسرو، برنج، ماکارونی، سویا، کیک، بیسکویت و... می باشد.

دوستان جهادی درخواست حضور در منطقه را نداشته باشند، چرا که نیروی کار جهادی در منطقه موجود می باشد. خواهشا توان و ظرفیت خود را به سمت جمع آوری کمکها معطوف نمایید.

مردمان این منطقه استوار و نجیب و سرزنده ادامه خواهند داد.

لازم می دانم از بخشدار جهادی و انقلابی این منطقه تشکر کنم که واقعا جانانه میدوید. همچنین مدیر اداره راه دره شهر که علی رغم اینکه پایش شکسته بود با همان پای گچ گرفته و دوعصا زیر بغل چند روزی میشد که شبانه روز تمام تلاشش را برای برقراری ارتباط تردد حداقلی به کار گرفته بود.

انتهای پیام/

captcha