۶ هکتار از باغ کشاورزی تفرش در آتش سوخت صادرات دو میلیون دلار عايق رطوبتي از دليجان/ کمبود نقدینگی و انتقال ارز مهمترین مشکلات تولیدکنندگان حال خوش ایرانی از خفت انگلیسی/ کارت سوخت داریم، سهمیه بندی نه / وزیر: قیمت مسکن وا داده است ضرب الاجل پرسپولیس برای طارمی/ صدور حکم توقیف اموال استقلال/ جرقه اختلاف پنهان کالدرون و خلیلی #تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
کد خبر: 53925
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸

سال خوب آموزش عالی با وجود مشکلات اقتصادی

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: پیش بینی ما این است که سال 98 به لحاظ سیاستگذاری‌ها و جهت گیری‌های درست در آموزش عالی، سال بسیار خوبی خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجتبی شریعتی‌نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه پیاده سازی ساماندهی آموزش عالی یکی از اولویت‌های ما در سال ۹۸ است، گفت: طرح ساماندهی آموزش عالی یک امر تدریجی است که از دو سال قبل این موضوع را آغاز کردیم و در سال ۹۸ بخش مهمی از این طرح هم از حیث ساماندهی هم از حیث ماموریت گرایی پیاده سازی می‌شود.

وی افزود: تصور می‌کنم سال ۹۸ اگرچه مشکلات اقتصادی در سطح بیشتری داشته باشیم ولی پیش بینی ما این است که این سال به لحاظ سیاستگذاری‌ها و جهت گیری‌های درست در آموزش عالی، سال بسیار خوبی خواهدبود .

انتهای پیام/

captcha