رهبر معظم انقلاب قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات آسیا را تبریک گفتند عجیب‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در بدن اتفاق می‌افتند! سیاست یک بام و دو هوا در استفاده مردم از محصولات تراریخته/ استفاده از روغن‌های تراریخته مردم را نگران کرده است بخت آزمایی را ترویج نکنید! ۶ سال بدون امیر ادبیات انقلاب/ اشک‌ و خشم و حیرت امیرحسین فردی ایمپلنتی که سیگنال‌های مغز را به صدا تبدیل می‌کند مردم لرستان گرفتار سیل و هلال احمر به دنبال خرید «10 هزار پرچم»/ سفارش سرویس آرکوپال به جای پشه بند برای کودکان! +سند در نبردهای یک ماهه استان صلاح الدین عراق چه گذشت؟/ از پیروزی های میدانی در مناطق «تل الذهب و البوعزبه» تا نقره داغ شدن هسته های خاموش داعش در حدفاصل شهرهای بیجی و تکریت + نقشه میدانی و عکس گفتگو|کارشناس حقوق بین‌الملل: سازمان ملل اراده‌ای برای برخورد با جنایات عربستان ندارد بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم
جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
کد خبر: 53925
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸

سال خوب آموزش عالی با وجود مشکلات اقتصادی

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: پیش بینی ما این است که سال 98 به لحاظ سیاستگذاری‌ها و جهت گیری‌های درست در آموزش عالی، سال بسیار خوبی خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجتبی شریعتی‌نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه پیاده سازی ساماندهی آموزش عالی یکی از اولویت‌های ما در سال ۹۸ است، گفت: طرح ساماندهی آموزش عالی یک امر تدریجی است که از دو سال قبل این موضوع را آغاز کردیم و در سال ۹۸ بخش مهمی از این طرح هم از حیث ساماندهی هم از حیث ماموریت گرایی پیاده سازی می‌شود.

وی افزود: تصور می‌کنم سال ۹۸ اگرچه مشکلات اقتصادی در سطح بیشتری داشته باشیم ولی پیش بینی ما این است که این سال به لحاظ سیاستگذاری‌ها و جهت گیری‌های درست در آموزش عالی، سال بسیار خوبی خواهدبود .

انتهای پیام/

captcha