رهبر معظم انقلاب قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات آسیا را تبریک گفتند عجیب‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در بدن اتفاق می‌افتند! سیاست یک بام و دو هوا در استفاده مردم از محصولات تراریخته/ استفاده از روغن‌های تراریخته مردم را نگران کرده است بخت آزمایی را ترویج نکنید! ۶ سال بدون امیر ادبیات انقلاب/ اشک‌ و خشم و حیرت امیرحسین فردی ایمپلنتی که سیگنال‌های مغز را به صدا تبدیل می‌کند مردم لرستان گرفتار سیل و هلال احمر به دنبال خرید «10 هزار پرچم»/ سفارش سرویس آرکوپال به جای پشه بند برای کودکان! +سند در نبردهای یک ماهه استان صلاح الدین عراق چه گذشت؟/ از پیروزی های میدانی در مناطق «تل الذهب و البوعزبه» تا نقره داغ شدن هسته های خاموش داعش در حدفاصل شهرهای بیجی و تکریت + نقشه میدانی و عکس گفتگو|کارشناس حقوق بین‌الملل: سازمان ملل اراده‌ای برای برخورد با جنایات عربستان ندارد بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم
جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
کد خبر: 53889
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸

چشم‌انداز آموزشی و پژوهشی دانشگاه شریف در سال ۹۸/ افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان برای کمک به شرایط اقتصادی

چشم‌انداز آموزشی و پژوهشی دانشگاه شریف در سال ۹۸/ افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان برای کمک به شرایط اقتصادی

به گزارش دیار آفتاب؛محمود فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اولویت برنامه‌های دانشگاه صنعتی شریف در سال ۹۸ گفت: برای سال جدید در حوزه های عمرانی به دنبال این هستیم که چند طرح عمرانی را تا تابستان 98 به اتمام برسانیم.

وی درباره این طرح‌ها اظهار داشت: با توجه به اینکه ساختمان کلاس‌های آموزشی دانشگاه نیاز به مقاوم سازی دارد قصد داریم این ساختمان را بازسازی کنیم، همچنین امیدواریم کار ساختمان دانشکده مهندسی مکانیک و و آمفی تئاتر را در نیمه اول ۹۸ به پایان برسانیم.

فتوحی گفت: در حوزه آموزش، زمینه‌های میان رشته ای را به تصویب شورای دانشگاه رسانده‌ایم تا از مهرماهآینده کار اصلی در این حوزه را آغاز کنیم و در حوزه پژوهش نیز ارتقای سطح فناوری دانشگاه را در دستور کار داریم، بخصوص منطقه نوآوری دانشگاه که ابه تازگی افتتاح شده و برنامه ریزی کرده‌ایم که بتوانیم آن را گسترش دهیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: برنامه داریم تعداد شرکت‌های دانش بنیان را افزایش دهیم تا این شرکت‌ها بتوانند در بهبود شرایط اقتصادی نقش ایفا کنند.

انتهای پیام/

captcha