جلوگیری سربازان گمنام امام زمان(عج) در ایلام از ورود عناصر تروریستی‌ به ایران / برخورد با گروهک‌های ضد‌انقلاب نتایج سال‌های رُس‌پاشی نواصولگرایی روی دیگر اصلاح‌طلبی/ وقتی قالیباف بین تسلیم شدن و مقاومت می‌ایستد/ روایتی از حرکت بین حق و باطل و لبخند تکنوکراتی به FATF کمدی بزن و بکوب با چاشنی نقد لاکچری بازی! «پاتاگونیا» کجاست؟/ آیا یهودیان از سرزمین مقدس به «انتهای دنیا» مهاجرت می‌کنند؟ +عکس و نقشه مصاحبه| تحلیلگر آمریکایی: اقدام ترامپ علیه ایران اقتصاد جهان را به رکود می‌برد پاسخ وزارت بهداشت به ۱۱ هزار امضای کمپین «ممنوعیت تحصیل پزشکان عمومی» نمی‌شودخانه میلیاردی داشت وانقلابی بود/رصد ۳۰جریان ضدارزشی درکشور دولت چقدر در احیای دریاچه ارومیه نقش داشت؟/ وقتی کلانتری برای دریاچه ارومیه درخواست استقراض خارجی کرد همه آنچه باید درباره طرح «حمایت از سپاه» بدانید/ قانونی که از زمان تصویب «لازم الاجراست»
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
کد خبر: 53769
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
اقدامات چند ساعت گذشته نیروی انتظامی استان مرکزی:

كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي

جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف 206 كيلو و 200 گرم ترياك، در 2عمليات جداگانه پليس استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجموعه‌ای از گزارش‌های رسیده به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اقدامات نیروی انتظامی طی ساعات گذشته در استان مرکزی به شرح زیر است:

کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي / اعتراف به 5 فقره کلاه‌برداری از شهروندان شازندي

فردي شياد كه تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي از شهروندان شازندي کلاه‌برداری می‌کرد، در عمليات پليس اين شهرستان دستگير و به 5 فقره کلاه‌برداری اعتراف كرد.

سرهنگ "محمد عقیل سلگي" فرمانده انتظامي شهرستان شازند و در بيان جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام گزارش‌هایی به پليس شهرستان در خصوص اخاذي وكلاهبرداري هايي از چندين نفر تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي، بررسي تخصصي موضوع به پليس آگاهي شهرستان ارجاع داده شد.

وي افزود:‌ با آغاز تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس، سرانجام فردي ساكن يكي از محله‌های شهرستان در اين خصوص شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي در يك عمليات غافلگيرانه در منزلش دستگير شد.

سرهنگ سلگي اضافه كرد:‌ در بازرسي از منزل اين فرد تعدادي کارت‌های جعلي مربوط به سازمان‌های خدماتي و دولتي كشف شد.

اين مقام انتظامي بابیان ادامه داشتن تحقيقات تخصصي از اين فرد گفت:‌ اين فرد كه در چند شهرستان ديگر نيز به اين روش کلاه‌برداری‌هایی داشته است، تاکنون به 5 فقره کلاه‌برداری به مبلغ 100 میلیون ریال در اين شهرستان اعتراف كرده است.

دستگیری 3 سارق و کشف 8 فقره سرقت در زرندیه

در عملیات طرح نورزی پلیس شهرستان زرندیه، 3 سارق به اتهام انجام سرقت‌های مختلف دستگیر و 8 فقره سرقت از آنان کشف شد.

سرهنگ " مهدی مهدویان " جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه دراین‌باره  گفت: در تداوم طرح‌های امنيت بخش پلیس این شهرستان در طرح نوروزی ، 3 سارق به اتهام انجام سرقت‌های مختلف دستگیر و به دستگاه قضائی معرفي شدند.

وي با اشاره به کشف 8 فقره سرقت از سارقان دستگیرشده اظهار داشت: پلیس این شهرستان با ایجاد ایستگاه‌های مختلف و دیگر تدابیر لازم در طرح نوروزی، از تمامی ظرفیت‌های موجود خود برای برقراری امنیت و خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی بهره برده است.

این مقام انتظامی در پایان بابیان این‌که نوروز صحنه رقابت همه نیروهای خدوم برای خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران است افزود: امیدواریم تا با کسب تجربه‌های جدید در طرح نوروزی، بتوانیم در طول سال جدید نیز بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مردم ارائه کرده و در ارتقاء روزافزون نیازهای مردم، یعنی امنیت، موفق‌تر از گذشته عمل کنیم.

كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در عمليات پليس استان مركزي

جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف 206 كيلو و 200 گرم ترياك، در 2عمليات جداگانه پليس استان خبر داد.

سرهنگ "یوسف سپهوند " در بيان جزئيات اين عملیات گفت:‌ دریکی از اين عملیات مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در همكاري اطلاعاتي خود با مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، از جاسازي و انتقال مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر از سوی يك توزیع‌کننده عمده مواد مخدر با یک دستگاه تریلی از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد استان کرمانشاه مطلع شدند.

وي ادامه داد: با برنامه‌ریزی عملياتي انجام‌شده، پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، سرانجام خودروی مذکور دریکی از محورهاي مواصلاتي استان کرمانشاه متوقف، راننده آن دستگیر و در بازرسی از خودرو 161 كيلو و 200 گرم ترياك كشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات 3 تن دیگر از همدستان فرد دستگیرشده  نیز که با یک دستگاه خودروی سواری پراید نقش اسکورت محوله مواد مخدر انتقالی را بر عهده داشتند، دستگیر شدند.

سرهنگ سپهوند با اشاره به دومین عمليات پليس استان نيز افزود: ‌در اين عمليات نیز مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر در يكي از شهرستان‌های استان، حین کنترل خودروهای عبوری به يك دستگاه خودروي سواری پژو با 5 نفر سرنشين  مشکوک و پس از تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن آن شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:‌ در بازرسي انجام‌شده از اين خودرو 45 كيلو ترياك كه به شكل ماهرانه‌ای در خودرو جا ساز شده بود، كشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به دستگیری 9 توزیع‌کننده مواد مخدر و توقیف 3 دستگاه خودرو از آنان در عملیات مذکور افزود: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha