پیری و فرسودگی برخی مسوولین اجرایی، دلیل نگرفتن آرایش جنگی در اقتصاد است/ تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور؛ اصلی‌ترین وظیفه سازمان فضای مجازی بسیج تاثیر سطح تحصیلات بر رابطه زوجین کش و قوس بین نمایندگان مجلس و دولت نتیجه داد/ احراز تخلف آشکار دولت در انجام مصوبه افزایش حقوق جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است چرا از جشن ۴ سالگی برجام در روزنامه‌های اصلاح‌طلب خبری نیست+ تصاویر رد پای ۱۱ کارمند وزارت صمت در پرونده تخلفات پتروشیمی هفته آینده؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره هدفمندی یارانه ها فعالیت هفت هزار نفر در شبکه نظارتی انتخابات استان مرکزی/در حوزه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با هیچ‌کس تعارف نداریم چشم در چشم با پلنگ ایرانی/ نمی‌گذارم پسرم محیط‌بان شود علم نوروبیولوژی بر حکم حجاب صحه می‌گذارد
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۷
کد خبر: 53737
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۱
آغاز سال جدید با طعم خدمت به محرومان؛

اعزام 45 گروه جهادی در ایام نوروز به مناطق محروم استان مرکزی

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی، از اعزام 45 گروه جهادی به مناطق محروم استان در ایام نوروز خبر داد و گفت: این گروه‌ها از 20 اسفندماه تا 20 فروردین در مناطق مختلف استان حضور خواهند داشت.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگویی اختصاصی با دیار آفتاب؛  با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در ایام نوروز گفت: همزمان با ایام نوروز، ۷۰۰ جهادگر استان مرکزی در قالب ۴۵گروه جهادی آتش به اختیار در نقاط محروم استان مرکزی به ولی نعمتان خود در نقاط محروم خدمت‌رسانی می‌کنند.

محترمی اظهار کرد: این گروه‌های جهادی در زمینه احداث و مرمت منازل افراد بی‌بضاعت، بهسازی و تکمیل مدارس، انتقال آب کشاورزی، مرمت مساجد ، خدمات فرهنگی، تیم‌های بهداشتی و پزشکی و ... مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد: اقشار مختلف بسیج مساجد، طلاب، پزشکی، مهندسین، دانشجویی و.... از ۲۰ اسفند تا پایان نوروز تلاش می‌کنند سال جدید خود را در مسیر خدمت به مردم آغاز نمایند و باری از دوش محرومان بردارند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به نحوه سازمان‌دهی گروه‌های جهادی در استان مرکزی اظهار کرد: در استان مرکزی ۴۷۰گروه جهادی شناسنامه‌دار جغرافیا محور در قالب اقشار مختلف در شهرها و روستاهای مختلف سازمان‌دهی شده‌اند.

وی اردوهای جهادی را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست و گفت: گروه‌های جهادی سفیران کار و تلاش محسوب می‌شوند و وجود این سرمایه‌ی ارزشمند در استان به‌عنوان یک پتانسیل بی‌بدیل و الهی می‌توانند در حل بسیاری مشکلات راهگشا باشد.

انتهای پیام/

captcha