رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زرندیه خبرداد؛

اعزام 70 مبلغ و مبلغه به روستاهای زرندیه در ماه رمضان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زرندیه گفت: 70 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان، به منظور ترویج مبانی اسلامی به روستاهای این شهرستان اعزام می شوند.
کد خبر: ۵۳۷۳ تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر، حجت الاسلام حسینعلی یزدان دوست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی زرندیه از اعزام 70 مبلغ و مبلغه به روستاهای این شهرستان خبر داد.

یزدان دوست اظهار کرد: این افراد به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان و در جهت تغذیه فکری و ارتقا فرهنگ دینی مردم در طول این 30 روز به تبلیغ مبانی دینی می پردازند.

وی افزود: مردم ولایت مدار، مومن و روزه دار زرندیه هر ساله برای برگزاری مراسم دینی در مناسبت‌ها، به خصوص ماه مبارک رمضان استقبال بسیار خوبی نشان می دهند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: امور دینی و ارزش‌‌های انقلاب اسلامی در بین مردم شهرستان از جایگاه بالایی برخوردار است و همین مسئله باعث شده مردم احترام ویژه ای به عالمان و مبلغان دینی داشته باشند.

یزدان دوست گفت: برنامه های متنوعی برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده که برگزاری همایش بزرگ مبلغین و مبلغات با حضور روحانیون، ائمه جمعه و جماعات شهرستان از جمله این برنامه ها است.

وی خاطرنشان کرد: محافل انس با قرآن کریم، مسابقات قرآنی، تقدیر از فعالان قرآنی و سخنرانی در بین روزه داران بخش دیگری از برنامه هایی است که در ماه رمضان برگزار می شود.

انتهای پیام/ک