رهبر معظم انقلاب قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات آسیا را تبریک گفتند عجیب‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در بدن اتفاق می‌افتند! سیاست یک بام و دو هوا در استفاده مردم از محصولات تراریخته/ استفاده از روغن‌های تراریخته مردم را نگران کرده است بخت آزمایی را ترویج نکنید! ۶ سال بدون امیر ادبیات انقلاب/ اشک‌ و خشم و حیرت امیرحسین فردی ایمپلنتی که سیگنال‌های مغز را به صدا تبدیل می‌کند مردم لرستان گرفتار سیل و هلال احمر به دنبال خرید «10 هزار پرچم»/ سفارش سرویس آرکوپال به جای پشه بند برای کودکان! +سند در نبردهای یک ماهه استان صلاح الدین عراق چه گذشت؟/ از پیروزی های میدانی در مناطق «تل الذهب و البوعزبه» تا نقره داغ شدن هسته های خاموش داعش در حدفاصل شهرهای بیجی و تکریت + نقشه میدانی و عکس گفتگو|کارشناس حقوق بین‌الملل: سازمان ملل اراده‌ای برای برخورد با جنایات عربستان ندارد بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم
جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
کد خبر: 53666
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷

محموله کمک‌های امدادی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده ارسال شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: نخستین محموله کمک‌های امدادی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده شمال کشور ارسال شد.

محمد محمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: نخستین محموله کمک‌های امدادی استان مرکزی روز شنبه به مناطق سیل‌زده شمال کشور ارسال شد.

محمدی اظهار کرد: نخستین محموله کمک های امدادی جمعیت هلال احمر استان به همراه ۱۰۰۰ بسته کنسروجات هلال احمر استان مرکزی به مناطق سیل زده شمال کشور ارسال شد.

وی افزود: بر اساس اطلاعات واصله شرایط در مناطق سیل زده شده تثبیت شده و اکنون اقلام غذایی، پتو و تا حد امکان کمک های نقدی، اولویت و نیاز اصلی مردم در مناطق سیل زده استان گلستان است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: مردم نوع دوست استان می توانند با مراجعه به این ایستگاه های هلال احمر کمک های خود را جهت ارسال به مناطق سیل زده، تحویل دهند.

انتهای پیام/

captcha