رهبر معظم انقلاب قهرمانی تیم کشتی آزاد در مسابقات آسیا را تبریک گفتند عجیب‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در بدن اتفاق می‌افتند! سیاست یک بام و دو هوا در استفاده مردم از محصولات تراریخته/ استفاده از روغن‌های تراریخته مردم را نگران کرده است بخت آزمایی را ترویج نکنید! ۶ سال بدون امیر ادبیات انقلاب/ اشک‌ و خشم و حیرت امیرحسین فردی ایمپلنتی که سیگنال‌های مغز را به صدا تبدیل می‌کند مردم لرستان گرفتار سیل و هلال احمر به دنبال خرید «10 هزار پرچم»/ سفارش سرویس آرکوپال به جای پشه بند برای کودکان! +سند در نبردهای یک ماهه استان صلاح الدین عراق چه گذشت؟/ از پیروزی های میدانی در مناطق «تل الذهب و البوعزبه» تا نقره داغ شدن هسته های خاموش داعش در حدفاصل شهرهای بیجی و تکریت + نقشه میدانی و عکس گفتگو|کارشناس حقوق بین‌الملل: سازمان ملل اراده‌ای برای برخورد با جنایات عربستان ندارد بدقولی بانک شهر در صدور بن اهل قلم
جمعه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰
کد خبر: 53648
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
کریمیان:

سال 98 سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است/ تمام گره‌های کشور به دست جوانان باز می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سال 98، سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی است، البته باید استانداردهای آموزشی را افزایش داده و برای مهارت افزایی دانشجویان بیش از پیش تلاش کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛سید محمد حسین کریمیان معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه ما با برنامه ریزی علمی که انجام داده‌ایم در حال تلاش برای افزایش راندمان آموزشی هستیم، گفت: اساتید دانشگاهی ما به لحاظ تئوری و دانش سطح بالایی دارند اما فعالیت‌ها در بخش آموزش و پژوهش دانشگاه باید با قدرت و سرعت همراه با گستردگی بیشتری انجام شود که در این رابطه ما امسال این مسئله را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی افزود: از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که با توجه به تلاش و کوششی که محققان و نخبگان دانشجویی ما دارند بدون شک سال آینده به نوعی سال ادامه شکوفایی جامعه دانشگاهی با گستردگی روبه رشد خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر ادامه داد: اگر در برخی از مسائل و موضوعات دچار ضعف هستیم مربوط به قوانین و مقررات است که با حمایت دستگاه های متولی و همچنین جوانان باهوش و نخبه ای که در کشور داریم این مسائل رفع می‌شود، ازطرفی به گفته امام راحل(ره) تمام گره‌های کشور به دست جوانان نخبه و دانشمند برطرف خواهد شد.

کریمیان اضافه کرد: به عقیده ما مقوله کارآفرینی دانشجویان می تواند راهکاری برای خروج از مشکل اشتغال‌زایی و برون رفت از معضل مسائل اقتصادی بوده و همچنین به عنوان سرمایه گذاری مطلوبی برای آینده دانشگاه محسوب می شود که در این رابطه مابا همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی تا کنون پاسخ خوبی گرفته ایم.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف ما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر این است که با تلاش در درون دانشگاه بتوانیم شرایطی را برای دانشجویان فراهم کنیم تا دانشگاهیان ما بعد از تحصیلات بتوانند در مشاغل مختلف مشغول شوند.

انتهای پیام/

captcha