۶ هکتار از باغ کشاورزی تفرش در آتش سوخت صادرات دو میلیون دلار عايق رطوبتي از دليجان/ کمبود نقدینگی و انتقال ارز مهمترین مشکلات تولیدکنندگان حال خوش ایرانی از خفت انگلیسی/ کارت سوخت داریم، سهمیه بندی نه / وزیر: قیمت مسکن وا داده است ضرب الاجل پرسپولیس برای طارمی/ صدور حکم توقیف اموال استقلال/ جرقه اختلاف پنهان کالدرون و خلیلی #تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
کد خبر: 53547
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

سفره‌های «هفت‌سین» شهروندان فراهانی در قاب دوربین

تصاویری از سفره‌های «هفت‌سین» شهروندان فراهانی که برای نوروز 98 آماده‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ جشن نوروز از آیین‌های باستانی و ملی ایرانیان است که یکی از مقدمات مهم و اصلی آن، گستراندن «سفره هفت‌سین» از هفت نعمت خداوندی است که ساعاتی پیش از تحویل سال نو گسترده شده و در مدت سیزده روز نوروز نگه می‌دارند.

گسترانیدن سفره هفت‌سین در عید نوروز، عملی است نمادین که افزون بر تأثیر آن در شادابی دل‌وجان انسان، دربردارنده نکته‌های ارزنده و پیام‌های اخلاقی و تربیتی است. هرکدام از اجزای هفت‌سین، نشانه مفاهیمی چون رویش، زایش و باروری، فراوانی و برکت و مانند آن‌هاست و آدمی را به‌سوی این آموزه‌ها فرامی‌خواند.

تصاویر زیر از سفره‌های هفت‌سین شهروندان فراهانی است.

انتهای پیام/

captcha