حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
کد خبر: 53378
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد:

حادثه تروریستی نیوزیلند سناریوی طرح‌ریزی‌شده اسرائیلی آمریکایی است/ملت‌های مسلمان به دنبال احیای فرهنگ اسلامی باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حادثه تروریستی نیوزیلند سناریویی طرح‌ریزی‌شده توسط جریانات اسرائیلی آمریکایی است و غرب به خاطر ترس و واهمه‌ای که از انسجام مسلمانان دنیا و تأثیرگذاری آنان روی فرهنگ غربی دارد این جریان را علیه آنان به راه می‌اندازد.

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛حادثه تروریستی نیوزیلند را سناریویی طرح‌ریزی‌شده توسط جریان اسرائیلی آمریکایی دانست و گفت: غرب به خاطر ترس و واهمه‌ای که از انسجام مسلمانان دنیا و تأثیرگذاری آنان روی فرهنگ غربی دارد این جریان را علیه آنان به راه می‌اندازد.

وی افزود: اسلام دینی است که روز به روز گرایش مردم دنیا به‌خصوص اندیشمندان و نخبگان غربی به آن بیشتر می‌شود و وحشت سیاستمداران غربی نسبت به این گرایش باعث شده تا جریان ضد اسلامی شدیدی را به راه بیندازند و با اسلام هراسی درصدد معرفی چهره خشنی از اسلام در جهان باشند.

رضایی با بیان اینکه هدف دیگر غرب از چنین اقداماتی سلب امنیت از مسلمانان و اجبار آنان به خروج از اروپا است اظهار کرد: همچنین غرب به دنبال مهار کردن گرایش غیرمسلمانان به دین اسلام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: غرب در راستای اندیشه ضد اسلامی و اسلام هراسی حتی برای چنین اقدامات وحشیانه‌ای از به کار بردن لفظ تروریستی نیز خودداری می‌کند تا از بعد تبلیغی و اجرایی این جریان را مدیریت کند. این در حال است که اگر در جایی یک غیرمسلمان مسیحی آسیبی ببیند هزاران شبکه تلویزیونی برای او مرثیه‌سرایی می‌کنند.

رضایی وظیفه ملت‌های مسلمان را در مقابله با چنین اقداماتی تشریح کرد و گفت: مسلمانان جهان باید با شناخت بهتر دشمن، اتحاد و انسجام میان خود را تقویت کنند چرا که دست پلید دشمنان به دنبال تفرقه‌افکنی، تشتت و ایجاد خون و خونریزی میان آنان است. همچنین مسلمانان باید به دنبال احیای تمامی ارزش‌های اسلامی باشند زیرا آنچه ملت‌های مختلف را مجذوب خود می‌کند ارزش‌های اسلامی است و بیشترین ترس غرب از همین فرهنگ ناب اسلام است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی باید تلاش کند تا چهره جنایت‌کاران را برای ملت‌های دنیا نمایان کند، تأکید کرد: همچنین دستگاه دیپلماسی باید با ایجاد محکومیت جهانی علیه غرب کاری کند تا مسلمانان دنیا پشت‌صحنه این تفکر ضد اسلامی را بشناسند و با دشمن‌شناسی، در مقابل آنان عکس‌العمل نشان دهند.

انتهای پیام/

captcha