شناسایی ۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی رهبر انقلاب در پیامی درگذشت آیت الله محجوب را تسلیت گفتند حقوق سربازان ۲۰ درصد اضافه شد/طرح خرید خدمت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود راز قتل مرد و زن ساوجی با دستگیری قاتلان آنها برملا شد متن پاسخ تهدیدآمیز فیفا به فدراسیون ایران/فرصت برای فرار از تعلیق کاهش زمان مجوز کسب و کار از ۷۲ روز به ۳ روز/ وزیر اقتصاد: کسب مجوز بیش از ۳ روز را به ما خبر دهید قتل شهروند سیاه پوست چهره ددمنشانه آمریکا را آشکار کرد/ اعتراضات آمریکا مقدمه ای در فروپاشی این کشور جزئیات فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری‌ها/ سفارش های فروش وارد چرخه معاملات عادی بورس نمی‌شود ‍ صادرات 60 میلیون دلاري استان مركزي به 43 كشور جهان لایحه حذف ۴ صفر دارای ابهاماتی است که به مجلس اعلام شد
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
کد خبر: 53378
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح کرد:

حادثه تروریستی نیوزیلند سناریوی طرح‌ریزی‌شده اسرائیلی آمریکایی است/ملت‌های مسلمان به دنبال احیای فرهنگ اسلامی باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حادثه تروریستی نیوزیلند سناریویی طرح‌ریزی‌شده توسط جریانات اسرائیلی آمریکایی است و غرب به خاطر ترس و واهمه‌ای که از انسجام مسلمانان دنیا و تأثیرگذاری آنان روی فرهنگ غربی دارد این جریان را علیه آنان به راه می‌اندازد.

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛حادثه تروریستی نیوزیلند را سناریویی طرح‌ریزی‌شده توسط جریان اسرائیلی آمریکایی دانست و گفت: غرب به خاطر ترس و واهمه‌ای که از انسجام مسلمانان دنیا و تأثیرگذاری آنان روی فرهنگ غربی دارد این جریان را علیه آنان به راه می‌اندازد.

وی افزود: اسلام دینی است که روز به روز گرایش مردم دنیا به‌خصوص اندیشمندان و نخبگان غربی به آن بیشتر می‌شود و وحشت سیاستمداران غربی نسبت به این گرایش باعث شده تا جریان ضد اسلامی شدیدی را به راه بیندازند و با اسلام هراسی درصدد معرفی چهره خشنی از اسلام در جهان باشند.

رضایی با بیان اینکه هدف دیگر غرب از چنین اقداماتی سلب امنیت از مسلمانان و اجبار آنان به خروج از اروپا است اظهار کرد: همچنین غرب به دنبال مهار کردن گرایش غیرمسلمانان به دین اسلام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: غرب در راستای اندیشه ضد اسلامی و اسلام هراسی حتی برای چنین اقدامات وحشیانه‌ای از به کار بردن لفظ تروریستی نیز خودداری می‌کند تا از بعد تبلیغی و اجرایی این جریان را مدیریت کند. این در حال است که اگر در جایی یک غیرمسلمان مسیحی آسیبی ببیند هزاران شبکه تلویزیونی برای او مرثیه‌سرایی می‌کنند.

رضایی وظیفه ملت‌های مسلمان را در مقابله با چنین اقداماتی تشریح کرد و گفت: مسلمانان جهان باید با شناخت بهتر دشمن، اتحاد و انسجام میان خود را تقویت کنند چرا که دست پلید دشمنان به دنبال تفرقه‌افکنی، تشتت و ایجاد خون و خونریزی میان آنان است. همچنین مسلمانان باید به دنبال احیای تمامی ارزش‌های اسلامی باشند زیرا آنچه ملت‌های مختلف را مجذوب خود می‌کند ارزش‌های اسلامی است و بیشترین ترس غرب از همین فرهنگ ناب اسلام است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی باید تلاش کند تا چهره جنایت‌کاران را برای ملت‌های دنیا نمایان کند، تأکید کرد: همچنین دستگاه دیپلماسی باید با ایجاد محکومیت جهانی علیه غرب کاری کند تا مسلمانان دنیا پشت‌صحنه این تفکر ضد اسلامی را بشناسند و با دشمن‌شناسی، در مقابل آنان عکس‌العمل نشان دهند.

انتهای پیام/

captcha