فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
کد خبر: 53325
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
در حاشیه اعزام اولین گروه از راهیان نور عمومی مطرح شد:

اردوهای راهیان نور یکی از اقدامات اثرگذار فرهنگی در مقابل جنگ نرم دشمن/ بازدید از مناطق عملیاتی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت اراک گفت: هدف از برگزاری اردوهای معنوی راهیان نور، تجدید میثاق با شهدا، آرمان های امام راحل(ره) و دریافت پیام شهدا برای واکسینه شدن مقابل هجمه های دشمن است.

محمدرضا عسگری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت اراک در حاشیه اعزام اولین گروه از راهیان نور عمومی در گفتگو با دیار آفتاب؛  بابیان اینکه مردم سلحشور اراک جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور و تجدید میثاق با شهدا به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند، گفت: هدف از برگزاری این اردوهای معنوی، تجدید میثاق با شهدا، آرمان‌های امام راحل(ره) و دریافت پیام شهدا برای واکسینه شدن مقابل هجمه‌های دشمن است.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده حدود ۱۰هزار نفر در طی سال به این مناطق اعزام می‌شوند که ۵هزار نفر آن در ایام عید نوروز و ۵هزار نفر دیگر در قالب اردوهای دانش‌آموزی و راهیان نور مناطق غرب کشور اعزام خواهند شد.

عسگری بابیان اینکه در این اردو از مناطق مختلفی بازدید خواهد شد اظهار کرد: در اردوی راهیان نور طی ۴ روز از مناطق عملیاتی طلائیه، دهلاویه، هویزه، فکه، شلمچه، اروند کنار، معراج شهدای اهواز و منطقه فتح المبین بازدید خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک:

بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

علیرضا زارعی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اراک نیز با بیان اینکه طبق برنامه هرساله در ایام پایانی سال و آغاز سال جدید نفراتی به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند تصریح کرد: اعزام افراد به این اردوهای زیارتی معنوی باعث می‌شود تا آن‌ها با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.

وی با بیان اینکه اعزام افراد به مناطق عملیاتی دفاع مقدس باعث کاهش آمار آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: معمولاً افرادی که به این مناطق اعزام می‌شوند در زندگی خود با مشکلات کمتری مواجه خواهند شد و بهتر می‌توانند از سختی‌های زندگی روزمره عبور کنند.

انتهای پیام/

captcha