خودت بمال کار دست قاضی زاده داد/ نظر وزیر جدید بهداشت درباره طرح تحول سلامت/ بزرگ ترین استعفای سال آماده‌باش کامل استان مرکزی برای مقابله با سیلاب احتمالی حضور سردار غیب‌پرور در جمع سیل زدگان شهرستان آق قلا/تصاویر فرمان حضرت آقا جهشی را در امداد رسانی ایجاد کرد / 7 استان معین جهت بهسازی امشب وارد استان می شوند/ 250 هزار هکتار زمین زراعی زیر آب است آیا اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ باعث بهبود وضعیت معیشتی آنها می‌شود؟ آق قلا همچنان نقطه کانونی فاجعه سیل استان / انتقال و اسکان مردم در نقاط امن ادامه دارد / بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل کالاهای غیر ضروری در سبد وارداتی کشور/ چرا ۱۹۶۰۰ واردکننده در کشور وجود دارد؟ سناریوهای پیش‌روی انگلیس کدامند، برکسیت با توافق یا بدون توافق؟ اعزام مشمولان مناطق سیل زده به سربازی ۲ ماه به تعویق افتاد/ اعطای یک ماه مرخصی اضطراری به سربازان از حمایت شخص ترامپ از ناآرامی‌های ایران تا جایگاه کشورمان در میان قدرت‌های جهان و تصاویری خارق‌العاده از روستایی بر فراز ابر‌ها
دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
کد خبر: 53258
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
با حضور وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

بهره‌برداری از سالن ورزشی داودآباد پس از ۸ سال

سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن شهر داودآباد اراک پس از 8 سال با حضور ‌وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛در مراسمی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، استاندار مرکزی، نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان، مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و دیگر مسئولان ارشد استان مرکزی سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن شهر داودآباد از توابع شهرستان اراک را افتتاح شد.

ساخت سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن در مساحت 10 هزار مترمربع در سال 1389 آغاز و سال 1397 به پایان رسید.

تاکنون نزدیک به 11 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای زمین چمن هزینه شده است و بر اساس برآورد انجام‌شده  و برای تجهیز این زمین چمن به 10 میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

حضور در شهرستان خمین و افتتاح پروژه‌های ورزشی و بازدید از طرح‌های ورزشی این شهر و شهرستان محلات از دیگر برنامه‌های سلطانی فر در سفر به استان مرکزی است.

captcha