فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
کد خبر: 53258
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
با حضور وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

بهره‌برداری از سالن ورزشی داودآباد پس از ۸ سال

سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن شهر داودآباد اراک پس از 8 سال با حضور ‌وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛در مراسمی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، استاندار مرکزی، نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان، مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی و دیگر مسئولان ارشد استان مرکزی سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن شهر داودآباد از توابع شهرستان اراک را افتتاح شد.

ساخت سالن ورزشی چندمنظوره و زمین چمن در مساحت 10 هزار مترمربع در سال 1389 آغاز و سال 1397 به پایان رسید.

تاکنون نزدیک به 11 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای زمین چمن هزینه شده است و بر اساس برآورد انجام‌شده  و برای تجهیز این زمین چمن به 10 میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

حضور در شهرستان خمین و افتتاح پروژه‌های ورزشی و بازدید از طرح‌های ورزشی این شهر و شهرستان محلات از دیگر برنامه‌های سلطانی فر در سفر به استان مرکزی است.

captcha