فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
کد خبر: 53247
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند:

راهیان نور مهم‌ترین اقدام فرهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند گفت: راهیان نور یکی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کشور در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شازند به مناطق عملیاتی گفت: راهیان نور یک حرکت معنوی و در امتداد حماسه حسینی است چراکه در این سفر با شهیدان دوران دفاع مقدس که دانش‌آموخته مکتب امام حسین(ع) و عاشورا بودند تجدیدعهد می‌شود.

مهجوری اظهار کرد: ملت غیور مسلمان ایران باید بدانند چراغی که امام حسین(ع) در روز عاشورا با خونش روشن کرده خاموش شدنی نیست و تا قیامت روشنی‌بخش و هدایتگر خواهد بود.

وی راهیان نور یکی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کشور در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و افزود: جوان‌ها ادامه‌دهنده راه بزرگان خود هستند و بایستی جان، روح و احساساتشان را در جبهه‌های ایران معطر کنند.

مهجوری ادامه داد: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ازخودگذشتگی و ایثار و تشریح ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه صبح امروز کاروان راهیان نور در شهرستان شازند از مقابل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان  به تعداد3  اتوبوس در قالب  به کربلای ایران اعزام  شدند اظهار کرد: مرحله بعدی اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور 26 اسفندماه خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha