آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام عراق|پیامدهای اهانت رسانه سعودی به آیت الله سیستانی/ درخواست از الکاظمی و حلبوسی برای اتخاذ موضع رسمی ارتقای سرویس ADSL به VDSLهزینه ندارد/30درصد ترافیک روزانه اینترنت مخابرات داخلی است
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
کد خبر: 53247
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند:

راهیان نور مهم‌ترین اقدام فرهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند گفت: راهیان نور یکی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کشور در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شازند در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شازند به مناطق عملیاتی گفت: راهیان نور یک حرکت معنوی و در امتداد حماسه حسینی است چراکه در این سفر با شهیدان دوران دفاع مقدس که دانش‌آموخته مکتب امام حسین(ع) و عاشورا بودند تجدیدعهد می‌شود.

مهجوری اظهار کرد: ملت غیور مسلمان ایران باید بدانند چراغی که امام حسین(ع) در روز عاشورا با خونش روشن کرده خاموش شدنی نیست و تا قیامت روشنی‌بخش و هدایتگر خواهد بود.

وی راهیان نور یکی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کشور در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن دانست و افزود: جوان‌ها ادامه‌دهنده راه بزرگان خود هستند و بایستی جان، روح و احساساتشان را در جبهه‌های ایران معطر کنند.

مهجوری ادامه داد: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ازخودگذشتگی و ایثار و تشریح ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه صبح امروز کاروان راهیان نور در شهرستان شازند از مقابل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان  به تعداد3  اتوبوس در قالب  به کربلای ایران اعزام  شدند اظهار کرد: مرحله بعدی اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور 26 اسفندماه خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha