مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

راهیان نور نماد مقاومت و ایستادگی است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: راهیان نور برای این است که مسیر شهدا را گم نکنیم، در حقیقت راهیان نور نماد ایستادگی و مقاومت است.
کد خبر: ۵۳۱۶۰ تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی روز چهارشنبه در آیین بدرقه طلاب بسیجی خواهر به راهیان نور گفت: تلاقی ایام ماه مبارک رجب با برگزاری اردوهای راهیان نور یک زمینه مناسب برای خودسازی و تقویت حرکت معنوی است و باید این فرصت را غنیمت بدانیم و از آن استفاده مناسبی داشته باشیم.

وی افزود: راهیان نور یک حرکت مهم فرهنگی و معنوی است و تأثیر زیادی در روحیه و رفتار انسان‌ها دارد.

رضوی راد عنوان کرد: مهمترین هدفی که راهیان نور دارد این است که در خود انسان اثرگذار است، برای اینکه مسیر شهدا را گم نکنیم و دچار روزمرگی‌های تکراری نشویم، در حقیقت راهیان نور نماد ایستادگی و مقاومت است و باید همواره حفظ شود.

وی افزود: امروز هرچه در کشور داریم به برکت خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان است، پس به همین دلیل باید مسیر شهدا را بشناسیم و نگذاریم این مسیر ارزشمند فراموش شود.

وی بیان کرد: اینکه ما بدانیم رزمندگان و ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس چه شرایط سختی را تحمل کردند و در برابر دشمن به‌ظاهر صدام و در باطن کل ابرقدرت‌های دنیا و در رأس آن آمریکا و آل سعود خائن چه ایستادگی انجام داند.

رضوی راد در همین خصوص تصریح کرد: دشمنان انقلاب در هشت سال جنگ نابرابر به خاطر اعتقادات و باورهای جوانان و رزمندگان کشور نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

وی تأکید کرد: امروز هم دشمنان اسلام در رأس آن‌ها آمریکا و آل سعود خائن تمام توان خود را برای زمین زدن ایران به کار گرفته‌اند که نمونه آن برخی از اخلال‌های اقتصادی در کشور است که جا دارد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در برابر این توطئه‌های دشمنان هوشیاری خود را حفظ کنند.

رضوی راد  اظهار کرد: نکته‌ی دیگر این است که مسئولین بدانند جایگاه و مقام خود را از وجود شهدا دارند و اینکه تأکید می‌شود یادواره‌های شهدا باقدرت و شکوه تر برگزار شود به دلیل این است که ما به شهدا نیاز داریم وگرنه شهدا که «عند ربهم یرزقون» هستند پس نیاز است که مسئولین از فرهنگ شهادت و مسیر شهدا پاسداری کنند.

وی تأکید کرد: تا زمانی که راه شهدا و فرهنگ شهادت در کشور پر رنگ است دشمنان نمی‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند و آرزوی خود را به گور خواهند برد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: لازم است که قدردان این حرکت معنوی باشیم و بدانیم برای چه امر مهمی به این مناطق دعوت‌شده‌ایم و اگر ما با درنظر گرفتن این اهداف به مناطق سرزمین نور برویم در حقیقت یک عبادت عظیم انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/