یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
کد خبر: 53160
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

راهیان نور نماد مقاومت و ایستادگی است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: راهیان نور برای این است که مسیر شهدا را گم نکنیم، در حقیقت راهیان نور نماد ایستادگی و مقاومت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی روز چهارشنبه در آیین بدرقه طلاب بسیجی خواهر به راهیان نور گفت: تلاقی ایام ماه مبارک رجب با برگزاری اردوهای راهیان نور یک زمینه مناسب برای خودسازی و تقویت حرکت معنوی است و باید این فرصت را غنیمت بدانیم و از آن استفاده مناسبی داشته باشیم.

وی افزود: راهیان نور یک حرکت مهم فرهنگی و معنوی است و تأثیر زیادی در روحیه و رفتار انسان‌ها دارد.

رضوی راد عنوان کرد: مهمترین هدفی که راهیان نور دارد این است که در خود انسان اثرگذار است، برای اینکه مسیر شهدا را گم نکنیم و دچار روزمرگی‌های تکراری نشویم، در حقیقت راهیان نور نماد ایستادگی و مقاومت است و باید همواره حفظ شود.

وی افزود: امروز هرچه در کشور داریم به برکت خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان است، پس به همین دلیل باید مسیر شهدا را بشناسیم و نگذاریم این مسیر ارزشمند فراموش شود.

وی بیان کرد: اینکه ما بدانیم رزمندگان و ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس چه شرایط سختی را تحمل کردند و در برابر دشمن به‌ظاهر صدام و در باطن کل ابرقدرت‌های دنیا و در رأس آن آمریکا و آل سعود خائن چه ایستادگی انجام داند.

رضوی راد در همین خصوص تصریح کرد: دشمنان انقلاب در هشت سال جنگ نابرابر به خاطر اعتقادات و باورهای جوانان و رزمندگان کشور نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

وی تأکید کرد: امروز هم دشمنان اسلام در رأس آن‌ها آمریکا و آل سعود خائن تمام توان خود را برای زمین زدن ایران به کار گرفته‌اند که نمونه آن برخی از اخلال‌های اقتصادی در کشور است که جا دارد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در برابر این توطئه‌های دشمنان هوشیاری خود را حفظ کنند.

رضوی راد  اظهار کرد: نکته‌ی دیگر این است که مسئولین بدانند جایگاه و مقام خود را از وجود شهدا دارند و اینکه تأکید می‌شود یادواره‌های شهدا باقدرت و شکوه تر برگزار شود به دلیل این است که ما به شهدا نیاز داریم وگرنه شهدا که «عند ربهم یرزقون» هستند پس نیاز است که مسئولین از فرهنگ شهادت و مسیر شهدا پاسداری کنند.

وی تأکید کرد: تا زمانی که راه شهدا و فرهنگ شهادت در کشور پر رنگ است دشمنان نمی‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند و آرزوی خود را به گور خواهند برد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: لازم است که قدردان این حرکت معنوی باشیم و بدانیم برای چه امر مهمی به این مناطق دعوت‌شده‌ایم و اگر ما با درنظر گرفتن این اهداف به مناطق سرزمین نور برویم در حقیقت یک عبادت عظیم انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/

captcha