افزایش امضاهای طرح سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم به مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کد خبر: 52920
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج اراک عنوان کرد:

اعزام ۸ هزار زائر از اراک به اردوی راهیان نور تا پایان تعطیلات

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج اراک از اعزام ۸ هزار زائر از اراک به اردوی راهیان نور تا پایان تعطیلات نوروز خبر داد.

سرهنگ پاسدار محمدرضا عسگری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج اراک در گفتگو با  دیار آفتاب؛ با اشاره به اهمیت تقویت اردوهای راهیان نور گفت: حضور در سرزمین‌های نور به برکت خون ریخته شده شهدا و معنویتی که در آنجا وجود دارد تأثیر به سزایی برای انتقال فرهنگ شهدا بر روی نسل جوان دارد.

عسگری افزود: ناحیه مقاومت بسیج اراک در طول سال برنامه‌های مختلفی برای تقویت اردوهای راهیان نور دارد که به دلیل تعطیلات ایام نوروز این اردوها بیشتر انجام می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج اراک افزود: یکی از نقاط قوت کار در راهیان نور حضور گروهی به سرزمین راهیان نور است که این تیم همراه با روایان یک بازخوانی از فضای جبهه و هشت سال دفاع مقدس به همراه پاسخگویی به شبهات را برای زائران فراهم می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج اراک از اعزام ۸ هزار زائر از اراک به اردوی راهیان نور تا پایان تعطیلات نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: در بحث دانش‌آموزی حدود ۲۳۰۰ نفر، راهیان غرب حدود ۱۲۰۰ نفر اعزام‌شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود ۲۵۰۰ نفر برای ایام عید در قالب کاروان، حدود هزار نفر به صورت خودجوش و در نهایت تعداد اعزامی که در اداره‌ها و شرکت‌ها ۱۵۰۰ نفر و تعداد سهمیه محدودی حدود ۳۰۰ نفر هم به راهیان نور دریایی اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/

captcha