فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
کد خبر: 52891
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴

بارش برف مدارس برخی از مناطق استان مرکزی را به تعطیلی کشاند

آموزش‌وپرورش استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مدارس شهرستان‌های شازند، کمیجان و مناطق سربند و خرقان روز شنبه 18 اسفندماه به علت بارش برف و لغزندگی معابر تعطیل‌شده است و در برخی مناطق با تأخیر کار خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دلیل بارش برف و سرمای هوا و لغزندگی معابر و جاده‌ها تا این لحظه فعالیت مدارس استان مرکزی در روز شنبه هجدهم اسفندماه به شرح زیر اعلام می‌گردد:

شهرستان‌های شازند، کمیجان و منطقه سربند کلیه دوره‌های تحصیلی، شهر و روستا در نوبت صبح تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس کلیه دوره‌های تحصیلی شهر و روستای بخش خرقان از شهرستان زرندیه در نوبت صبح تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس شهری و روستایی کلیه دوره‌های تحصیلی شهرستان خنداب و  منطقه نوبران ساوه در نوبت صبح با تأخیر و ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

همچنین مدارس شهری اراک با یک ساعت تاخیر نسبت به شروع فعالیت مدارس در دوره های مختلف و مدارس روستایی اراک ساعت ۹ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

بارش برف از روز جمعه در مناطق مختلف استان مرکزی آغازشده و به‌طور متناوب در بخش‌هایی از استان ادامه دارد.

227 هزار دانش‌آموز در 2269 مرکز آموزشی در استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.

استان مرکزی با 29 هزار کیلومترمربع وسعت و 12 شهرستان دارای یک‌میلیون و 414 هزار نفر جمعیت است و در قلب ایران قرار دارد.

انتهای پیام/

captcha