خودت بمال کار دست قاضی زاده داد/ نظر وزیر جدید بهداشت درباره طرح تحول سلامت/ بزرگ ترین استعفای سال آماده‌باش کامل استان مرکزی برای مقابله با سیلاب احتمالی حضور سردار غیب‌پرور در جمع سیل زدگان شهرستان آق قلا/تصاویر فرمان حضرت آقا جهشی را در امداد رسانی ایجاد کرد / 7 استان معین جهت بهسازی امشب وارد استان می شوند/ 250 هزار هکتار زمین زراعی زیر آب است آیا اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ باعث بهبود وضعیت معیشتی آنها می‌شود؟ آق قلا همچنان نقطه کانونی فاجعه سیل استان / انتقال و اسکان مردم در نقاط امن ادامه دارد / بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل کالاهای غیر ضروری در سبد وارداتی کشور/ چرا ۱۹۶۰۰ واردکننده در کشور وجود دارد؟ سناریوهای پیش‌روی انگلیس کدامند، برکسیت با توافق یا بدون توافق؟ اعزام مشمولان مناطق سیل زده به سربازی ۲ ماه به تعویق افتاد/ اعطای یک ماه مرخصی اضطراری به سربازان از حمایت شخص ترامپ از ناآرامی‌های ایران تا جایگاه کشورمان در میان قدرت‌های جهان و تصاویری خارق‌العاده از روستایی بر فراز ابر‌ها
دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
کد خبر: 52891
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۴

بارش برف مدارس برخی از مناطق استان مرکزی را به تعطیلی کشاند

آموزش‌وپرورش استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مدارس شهرستان‌های شازند، کمیجان و مناطق سربند و خرقان روز شنبه 18 اسفندماه به علت بارش برف و لغزندگی معابر تعطیل‌شده است و در برخی مناطق با تأخیر کار خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دلیل بارش برف و سرمای هوا و لغزندگی معابر و جاده‌ها تا این لحظه فعالیت مدارس استان مرکزی در روز شنبه هجدهم اسفندماه به شرح زیر اعلام می‌گردد:

شهرستان‌های شازند، کمیجان و منطقه سربند کلیه دوره‌های تحصیلی، شهر و روستا در نوبت صبح تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس کلیه دوره‌های تحصیلی شهر و روستای بخش خرقان از شهرستان زرندیه در نوبت صبح تعطیل اعلام می‌گردد.

مدارس شهری و روستایی کلیه دوره‌های تحصیلی شهرستان خنداب و  منطقه نوبران ساوه در نوبت صبح با تأخیر و ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

همچنین مدارس شهری اراک با یک ساعت تاخیر نسبت به شروع فعالیت مدارس در دوره های مختلف و مدارس روستایی اراک ساعت ۹ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

بارش برف از روز جمعه در مناطق مختلف استان مرکزی آغازشده و به‌طور متناوب در بخش‌هایی از استان ادامه دارد.

227 هزار دانش‌آموز در 2269 مرکز آموزشی در استان مرکزی به تحصیل اشتغال دارند.

استان مرکزی با 29 هزار کیلومترمربع وسعت و 12 شهرستان دارای یک‌میلیون و 414 هزار نفر جمعیت است و در قلب ایران قرار دارد.

انتهای پیام/

captcha