افزایش امضاهای طرح سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم به مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
کد خبر: 52690
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

دفاع مقدس از پیری زودرس انقلاب جلوگیری کرد/ راهیان نور محمل استخراج معادن سرشار دفاع مقدس

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور:دفاع مقدس ما از پیری زودرس انقلاب جلوگیری کرد و استخراج این معدن سرشار از حقیقت است که نیازمند فناوری‌های مربوطه است. یکی از این فناوری‌ها راهیان نور است

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد جواد نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری دانشجو گفت:تقویت جبهه انقلاب نقش ویژه‌ای دارد که یکی از مهمترین آن‌ها به دانشجویان است امروز، جغرافیا بستری است برای عملیات‌های بسیار بزرگ و موثر در حوزه جنگ نرم. باید به دو موضوع مهم اشاره کرد یکی کیفیت رسانه‌ای دومی تمرکز بر راهیان نور دفاع مقدس تجلی حقیقت است ماهیت رسانه وظیفه اش انعکاس حقیقت است دفاع مقدس باعث شد حقیقت نمونه‌های ملموس و واقعی پیدا کند. دفاع مقدس و دستاورد‌های آن زمینه بسیار خوبی برای پیدا کردن سوژه برای انعکاس حقیقت است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:دفاع مقدس ما از پیری زودرس انقلاب جلوگیری کرد و استخراج این معدن سرشار از حقیقت است که نیازمند فناوری‌های مربوطه است. یکی از این فناوری‌ها راهیان نور است. روحیه دانشجویان و انگیزه شان ما را در عرصه‌ای که ورودی پیدا کردیم ممتاز می‌کند. بخشی از توجه ما معطوف به مهارت‌های این بستر است که از جنس تکنیک و فنون است چه در ساحت اندیشه و چه در ساحت عمل.

نیک روش در پایان تصریح کرد: خادمان رسانه‌ای نقش عمار را دارند که روشنگری می‌کنند با این آمادگی امیدواریم در راهیان نور سال ۹۷ با انعکاس ایده‌های مناسب از امتداد حقیقت دائمی شاهد انعکاس موثر باشیم.

captcha