روحانی: مسئولان کشور جنایت ترور شهید فخری‌زاده را بی‌پاسخ نمی‌گذارند همسر شهید فخری‌زاده: نگذارید خون شهید پایمال شود مروری بر آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها/ مبارزه سیستمی با احتکار چقدر پیشرفت کرد؟ واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی نامه رضایی به روحانی درباره شهادت فخری‌زاده پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت در دستور کار قرار گیرد گرفتن انتقام خون شهید «فخری زاده» دشمن را از اقدامات بعدی بازمی‌دارد/ باید رژیم بازرسی ها از صنایع هسته ای متوقف شود «میثم حیدری» دیدار فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک را سوت می زند هشدار هواشناسی سطح نارنجی در استان مرکزی نام شهید «فخری زاده» توسط بازرسان جاسوس سازمان انرژی اتمی به موساد داده شد/ جوانان غیور ایرانی، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
کد خبر: 52629
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
استاندار مرکزی:

بروز مشکلات اعتماد مردم را نسبت به مسئولین کاهش داده است/ فرمانداران در بین مردم حاضر شوند

استاندار مرکزی گفت: بروز مشکلات اعتماد مردم را نسبت به مسئولین کاهش داده است

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی روز پنج‌شنبه در جلسه فرمانداران استان مرکزی ضمن اشاره به موفقیت‌های استان گفت: علی‌رغم همه تلاش‌ها و موفقیت‌ها به‌دست‌آمده در استان ولی در انعکاس دستاوردهای استان موفق نبوده‌ایم.

وی افزود: مردم و رسانه‌ها و دستگاه‌های امروزی باید فعالیت‌های صورت گرفته در استان را بدانند و به‌خوبی منعکس کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: فرمانداران و مسئولین استانی باید عملکرد خود را به‌خوبی منعکس کنند تا حق مطلب در مورد استان در ارزیابی‌های کشوری ادا شود.

وی افزود: استان مرکزی در شاخص‌های امنیتی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نسبت به سال گذشته پیشرفت قابل‌توجهی داشته است.

آقازاده با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در اسفندماه سال ۹۸ اظهار کرد: برگزاری انتخابات و شرایط سیاسی و اقتصادی کشور برای ما دست‌اندرکاران سال ویژه و حساسی را رقم می‌زند.

وی افزود: همه ما باید به استقبال زمینه‌سازی برای برگزاری انتخابات برویم.

بروز مشکلات اعتماد مردم را نسبت به مسئولین کاهش داده است

استاندار مرکزی با اشاره به زمینه‌سازی در بین مردم عنوان کرد: بروز مشکلات اعتماد مردم را نسبت به مسئولین کاهش داده است و باید در سال آینده اعتماد عمومی را در بین مردم و گروه‌های سیاسی ایجاد کنیم.

وی در ادامه گفت: فرمانداران در حوزه انتخابات و اعتمادسازی مردم نقش ویژه‌ای دارند.

آقازاده با اشاره به حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: موضوعات اقتصادی، تورم، گرانی و... مشکلات زیادی را ایجاد کرده ولی مردم ثابت کردند در زمان دفاع از انقلاب درصحنه هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: تحرکات انتخاباتی کاندیداها و نمایندگان فعلی شروع‌شده و مطمئناً در سال آینده و نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات تشدید می‌شود.

استاندار مرکزی ضمن درخواست از فرمانداران برای با تعامل سازنده با گروه‌های افزود: فرمانداران در سال ۹۸ مرتب با گروه‌های سیاسی جلسه داشته باشند به‌خصوص به‌عنوان کارگزاران دولت، از کسانی که در سال ۹۶ برای روی کار آمدن دولت نقش ویژه داشتند استفاده کنیم.

وی تأکید کرد: مدیریت سیاسی شهرستان‌ها در انتخابات ۹۸ بر عهده فرمانداران و معاونت سیاسی است و علاوه بر رصد نتایج و اعلام نتایج فعالیت‌ها باید ارتباط نزدیک و با عدالت را نسبت به گروه‌های سیاسی شهرستان داشته باشند.

فرمانداران در بین مردم حاضر شوند

آقازاده فرمانداران را ملزم به حضور در مراکز عمومی و بین مردم کرد و گفت: تا پایان سال فرمانداران باید هرروز دریکی از مراکز عمومی جمعیتی ازجمله بازارها و مساجد و ... حضور یابند زیرا این حضور آلامی است بر مشکلاتی که مردم‌دارند.

آقازاده با اشاره به اینکه قیمت‌های ارزاق عمومی در استان مرکزی نسبت به متوسط کشوری پایین‌تر است عنوان کرد: این شرایط باید حفظ شود و خصوصاً در روزهای پایانی سال بر آن نظارت بیشتری باشد.

برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار با حضور ائمه جمعه

وی همچنین فرمانداران را موظف کرد که جلسات ستاد تنظیم بازار را با حضور ائمه جمعه برگزار کنند و از آن‌ها بخواهند که انتقادات خود را در این جلسات بیان کنند زیرا ائمه جمعه نقش ویژه‌ای در آرامش و تعادل و مناسب‌سازی فضا دارند.

استاندار مرکزی با تحسین هماهنگی و همدلی بین اعضای شورای تأمین تصریح کرد: رده امنیتی استان مرکزی در کشور بهبودیافته و از درجات بحرانی به حاشیه امن رسیده است.

آقازاده همچنین با اشاره به تأکید وزارت کشور به حضور فرمانداران در حوزه مأموریت خود مصوب کرد که فرمانداران به همراه خانواده‌های خود در محل مأموریت سکونت دائمی داشته باشند.

وی همچنین از فرمانداران خواست به ذخایر مهم شهرستان مثل گوشت، میوه و نهاده‌ها نظارت لحظه‌ای داشته باشند و علاوه بر این هر شهرستان ذخیره استراتژیکی از کالاهای ضروری خود داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha