پیام دوم اسفند/ همبستگی برای مقابله با کرونا/ پخت و پز سیاسی با سس آمریکایی/ فرجام اشتباهات استراتژیک گل به خودی استوکس به پرسپولیس! / سایه کرونا روی سر لیگ برتر/ جنجال بر سر جای پارک آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی+ اسامی و گرایش کلیپ| گوشه ای از حضور مردم اراک در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعجب رسانه های جهان از حضور بیش از ۴۰ درصدی مردم ایران در انتخابات تا این لحظه با وجود شایعاتی مثل کرونا حربه کرونای دوم بعد از شکست پروژه کرونای اول! + عکس گزارش تصویری| حضور پر شمار مردم اراک در انتخابات مجلس یازدهم مشارکت 40 درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات تا ساعت 19 در چه شرایطی انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌‍‌‌شود؟ تکذیب شایعه درگذشت محمدرضا شجریان/ تنفس به کمک دستگاه
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد خبر: 52613
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

واکنش باشگاه استقلال به درگیری علیرضا حقیقی با خطیر

باشگاه استقلال بعد از اتفاقات رخ داده میان گلر سابق تیم ملی و معاون این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرگزاری فارس، سایت باشگاه استقلال نوشت: با توجه به اتفاقی که صبح روز چهارشنبه در مجموعه انقلاب تهران رخ داده و باعث درگیری و حمله یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران به علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال شد، باشگاه استقلال اعلام می‌کند  این پرونده را از طریق مجاری قانونی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبول پیگیری خواهد کرد.

باشگاه استقلال به صورت قطعی و کامل این هتک حرمت و گستاخى در یکى از میادین ورزشى را تا حصول نتیجه نهایی دنبال و با توجه به اینکه علیرضا حقیقی پیش از این نیز سابقه چنین اقداماتی داشته به هیچ وجه از حق و حقوق خود کوتاه نخواهد آمد و اجازه نخواهد داد تا این توهین به خانواده باشگاه استقلال بی جواب بماند.

انتهای پیام/

captcha