تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۴
کد خبر: 52435
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس عنوان کرد:

بیانیه گام دوم چشم اندازی از آینده انقلاب

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه گام دوم که از سوی رهبر انقلاب منتشرشده به‌عنوان چشم‌اندازی از آینده انقلاب و کشور است.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در بیانیه گام دوم که از سوی رهبر انقلاب منتشرشده به‌عنوان چشم‌اندازی از آینده انقلاب و کشور باید به‌عنوان دستورالعملی برای همه مردم و مسئولین قرار بگیرید.

وی با اشاره به تبیینات رهبری در این بیانیه افزود: امیدواریم بتوانیم وظایفی را که بر عهده هر یک از ما وجود دارد را به نحو مطلوبی اجرایی کنیم.

این نماینده مجلس، با تأکید بر اینکه این برنامه‌ها در شرایط سخت امروز می‌تواند خیلی مؤثر باشد، تصریح کرد: به دور از تفرقه و دشمنی و با پیروی از ولایت می‌توانیم شرایط بهتری را برای مردم به وجود بیاوریم.

وی با ذکر آیه شریف قرآن که بعد از هر سختی قطعاً آسانی است، اظهار کرد: امیدواریم که مردم دست‌به‌دست هم بدهند و با وحدت و پیروی از ولایت چنانکه امام(ره) بزرگوار فرمودند که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، این مهم انجام شود.

منصوری با اشاره به مخاطب قرار دادن جوانان در این بیانیه بیان کرد: جوان‌ها پاک و پرانرژی هستند و مخصوصاً نسل امروز که از نسل بالایی برخوردارند، تجربه نشان داده که هر وقت به جوانان اعتماد کردیم، ثمره و بهره آن را دیدیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که مسئولین به شکل واقعی کار را به جوانان واگذار کنند و از ظرفیت‌های آن‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/

captcha