رانندگان تاکسی اجازه افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها را ندارند افزایش قیمت بنزین تأثیری بر قیمت کالاها ندارد/اجرای طرح تشديد کنترل و بازرسي اصناف در بازار اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است رمز موفقیت و سربلندی دنیای اسلام مقاومت در برابر زورگویان و متجاوزان است ۱۱ گل تا رسیدن به آقای گل ایرانی / ستاره پرتغالی بازهم هت‌تریک کرد سرنوشت صعود در دست ما نیست؛ دعاکنیم عراق بحرین را نبرد! آمریکا نفت سوریه را می‌دزدد/ البغدادی را کشتند چون اسرار مهمی داشت بسیج و سپاه‌ تا بازسازی کامل در کنار مردم می‌مانند/ خانه‌هایی بهتر و زیباتر از گذشته تحویل مردم می‌دهیم آمریکا یک ایرانی را به ۴۶ ماه زندان محکوم کرد 600 هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی/ متقاضیان راهی ادارات پست شدند
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۴
کد خبر: 52406
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
نماینده خمین در مجلس:

تحقق بیانیه گام دوم؛ کشور را به اوج عزت و اقتدار خواهد رساند/ امید به جوانان برای ساخت آینده، اصلی اساسی است

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهدافی که در بیانیه گام دوم انقلاب مشخص‌شده بود، گفت: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بیانیه گام دوم گفت: رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه گام دوم انقلاب برای یک دوره دیگری چشم‌انداز آینده کشور را ترسیم کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه نشان دادند که این نظام نه‌تنها از استحکام لازم برخوردار است و بلکه افق روشنی در مسیر خود دارد.

رضایی با اشاره به اهدافی که در بیانیه مشخص‌شده بود عنوان کرد: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

وی افزود: مسئولین و همه‌کسانی که تعلق‌خاطر به این کشور و نظام‌دارند باید تمام انرژی خود را به‌کارگیرند تا این اهداف بلند محقق شود.

این نماینده مجلس بر اساس آنچه در بیانیه آمده است محوری‌ترین نقش را در ساخت آینده کشور متعلق به جوانان دانست و بیان کرد: جوانان به‌واسطه استعدادی که دارند آینده‌ساز هستند و در بیانیه گام دومی که از سوی رهبر انقلاب منتشرشده اصل امید برای ساخت آینده کشور به جوانان است که بتوانند با شناخت و امید و با همه توان این راه را طی کنند و کشور و همین‌طور نظام و انقلاب را برای آینده بیمه کنند.

انتهای پیام/

captcha