شیوع بیماری پاستورلوز در جمعیت دامی استان مرکزی راهبرد ایران در برابر دشمنان «مقاومت فعال» با محوریت جوانان انقلابی است قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است آمادگی مجلس جهت اصلاح ساختار بودجه در صورت ناتوانی دولت سرخ‌ها از ایتالیا، آلمان و برزیل به کرواسی رسیدند/ استرا مثل شفر مهاجم می‌آورد؟ / وعده سرخرمن به فرهاد/ پایان ناخوش میزبانی رهاسازی بولتون و پمپئو پس از ۳ روز/ آهنگ افزایش قیمت‌ها کند شد/ نقش یک زن نفودی در تصمیمات وزارت نفت «ایران و افغانستان»؛ یک جان و دو کالبد مبلغان مذهبی حامیان ساختارشکنی پهلویستی کشف پروتئینی که اثر دیابت نوع ۲ را معکوس می‌کند نسل بعدی سلول‌های خورشیدی در راه است
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
کد خبر: 52406
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
نماینده خمین در مجلس:

تحقق بیانیه گام دوم؛ کشور را به اوج عزت و اقتدار خواهد رساند/ امید به جوانان برای ساخت آینده، اصلی اساسی است

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهدافی که در بیانیه گام دوم انقلاب مشخص‌شده بود، گفت: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بیانیه گام دوم گفت: رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه گام دوم انقلاب برای یک دوره دیگری چشم‌انداز آینده کشور را ترسیم کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه نشان دادند که این نظام نه‌تنها از استحکام لازم برخوردار است و بلکه افق روشنی در مسیر خود دارد.

رضایی با اشاره به اهدافی که در بیانیه مشخص‌شده بود عنوان کرد: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

وی افزود: مسئولین و همه‌کسانی که تعلق‌خاطر به این کشور و نظام‌دارند باید تمام انرژی خود را به‌کارگیرند تا این اهداف بلند محقق شود.

این نماینده مجلس بر اساس آنچه در بیانیه آمده است محوری‌ترین نقش را در ساخت آینده کشور متعلق به جوانان دانست و بیان کرد: جوانان به‌واسطه استعدادی که دارند آینده‌ساز هستند و در بیانیه گام دومی که از سوی رهبر انقلاب منتشرشده اصل امید برای ساخت آینده کشور به جوانان است که بتوانند با شناخت و امید و با همه توان این راه را طی کنند و کشور و همین‌طور نظام و انقلاب را برای آینده بیمه کنند.

انتهای پیام/

captcha