شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 8064 نفر رسید/شناسایی 107 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
کد خبر: 52406
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
نماینده خمین در مجلس:

تحقق بیانیه گام دوم؛ کشور را به اوج عزت و اقتدار خواهد رساند/ امید به جوانان برای ساخت آینده، اصلی اساسی است

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهدافی که در بیانیه گام دوم انقلاب مشخص‌شده بود، گفت: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بیانیه گام دوم گفت: رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه گام دوم انقلاب برای یک دوره دیگری چشم‌انداز آینده کشور را ترسیم کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه نشان دادند که این نظام نه‌تنها از استحکام لازم برخوردار است و بلکه افق روشنی در مسیر خود دارد.

رضایی با اشاره به اهدافی که در بیانیه مشخص‌شده بود عنوان کرد: با تحقق بیانیه گام دوم، کشور حتماً به اوج عزت و پیشرفت و اقتدار خود خواهد رسید.

وی افزود: مسئولین و همه‌کسانی که تعلق‌خاطر به این کشور و نظام‌دارند باید تمام انرژی خود را به‌کارگیرند تا این اهداف بلند محقق شود.

این نماینده مجلس بر اساس آنچه در بیانیه آمده است محوری‌ترین نقش را در ساخت آینده کشور متعلق به جوانان دانست و بیان کرد: جوانان به‌واسطه استعدادی که دارند آینده‌ساز هستند و در بیانیه گام دومی که از سوی رهبر انقلاب منتشرشده اصل امید برای ساخت آینده کشور به جوانان است که بتوانند با شناخت و امید و با همه توان این راه را طی کنند و کشور و همین‌طور نظام و انقلاب را برای آینده بیمه کنند.

انتهای پیام/

captcha