سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۲
کد خبر: 52239
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
نماینده مردم همدان در مجلس:

اجرای یکسان افزایش 20 درصدی حقوق‌ها خلاف قانون است

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش 20 درصدی حقوق برای همه کارمندان عادلانه نیست و اجرای یکسان آن بر خلاف قانون ششم توسعه است.

به گزارش دیار آفتاب؛  حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با نافع  اظهار کرد: برای ایجاد عدالت باید پنج سال بودجه را به شکلی نوشت که  فاصله حقوق دو کارمند هم پست در دو دستگاه بیش از  20 درصد نباشد.

وی افزود: این اتفاق مغایر با برنامه ششم است اما متأسفانه مجلس هم به افزایش 20 درصدی رأی دادند.

نمانیده مردم همدان در مجلس گفت: البته دولت می‌گوید که مالیات‌ها را افزایش داده و هر چه حقوق بیشتر باشد مالیات نیز بیشتر می‌شود اما اگر همه این موارد را  حساب کنیم، افزایش حقوق‌ برای حقوق‌های بالا 16 درصد و برای حقوق پایین 20 درصد می‌شود.

وی تصریح کرد: افزایش 20 درصدی حقوق برای یک کارمند که 2 میلیون تومان می‌گیرد تنها 400 هزار تومان می‌شود اما برای کارمندی که 8 میلیون تومان حقوق می‌گیرد یک میلیون و 600 هزار تومان می‌شود.

حاجی‌بابایی ادامه داد: کسی که 20 میلیون تومان حقوق می‌گیرد  4 میلیون تومان به حقوقش اضافه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات بر خلاف ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه است.

انتهای پیام/

captcha