مردم قربانی نمی خواهند، مرد عمل می خواهند/ حاشیه سازی تنها راه نجات از بیابان دستاوردها!! زنانی که فساد اخلاقی سیاستمداران جهان را برملا کردند آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟ / نیامد خبری از آمدنیوز + تصاویر شفافیت در اختصاص ارز برای واردات مانع ایجاد فساد می شود 40 واحد تولیدی مرکزی مشکل پرداخت معوقات کارگری دارند پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد کنسرت‌های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور! ژن خوب در لیست تیم اعزامی به قطر؟/ هزینه‌های میلیونی برای جایی که مدال نیست
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد خبر: 52239
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۸
نماینده مردم همدان در مجلس:

اجرای یکسان افزایش 20 درصدی حقوق‌ها خلاف قانون است

رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش 20 درصدی حقوق برای همه کارمندان عادلانه نیست و اجرای یکسان آن بر خلاف قانون ششم توسعه است.

به گزارش دیار آفتاب؛  حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با نافع  اظهار کرد: برای ایجاد عدالت باید پنج سال بودجه را به شکلی نوشت که  فاصله حقوق دو کارمند هم پست در دو دستگاه بیش از  20 درصد نباشد.

وی افزود: این اتفاق مغایر با برنامه ششم است اما متأسفانه مجلس هم به افزایش 20 درصدی رأی دادند.

نمانیده مردم همدان در مجلس گفت: البته دولت می‌گوید که مالیات‌ها را افزایش داده و هر چه حقوق بیشتر باشد مالیات نیز بیشتر می‌شود اما اگر همه این موارد را  حساب کنیم، افزایش حقوق‌ برای حقوق‌های بالا 16 درصد و برای حقوق پایین 20 درصد می‌شود.

وی تصریح کرد: افزایش 20 درصدی حقوق برای یک کارمند که 2 میلیون تومان می‌گیرد تنها 400 هزار تومان می‌شود اما برای کارمندی که 8 میلیون تومان حقوق می‌گیرد یک میلیون و 600 هزار تومان می‌شود.

حاجی‌بابایی ادامه داد: کسی که 20 میلیون تومان حقوق می‌گیرد  4 میلیون تومان به حقوقش اضافه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاقات بر خلاف ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه است.

انتهای پیام/

captcha