خودت بمال کار دست قاضی زاده داد/ نظر وزیر جدید بهداشت درباره طرح تحول سلامت/ بزرگ ترین استعفای سال آماده‌باش کامل استان مرکزی برای مقابله با سیلاب احتمالی حضور سردار غیب‌پرور در جمع سیل زدگان شهرستان آق قلا/تصاویر فرمان حضرت آقا جهشی را در امداد رسانی ایجاد کرد / 7 استان معین جهت بهسازی امشب وارد استان می شوند/ 250 هزار هکتار زمین زراعی زیر آب است آیا اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸ باعث بهبود وضعیت معیشتی آنها می‌شود؟ آق قلا همچنان نقطه کانونی فاجعه سیل استان / انتقال و اسکان مردم در نقاط امن ادامه دارد / بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل کالاهای غیر ضروری در سبد وارداتی کشور/ چرا ۱۹۶۰۰ واردکننده در کشور وجود دارد؟ سناریوهای پیش‌روی انگلیس کدامند، برکسیت با توافق یا بدون توافق؟ اعزام مشمولان مناطق سیل زده به سربازی ۲ ماه به تعویق افتاد/ اعطای یک ماه مرخصی اضطراری به سربازان از حمایت شخص ترامپ از ناآرامی‌های ایران تا جایگاه کشورمان در میان قدرت‌های جهان و تصاویری خارق‌العاده از روستایی بر فراز ابر‌ها
دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
کد خبر: 52153
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
گزارش تصویری:

سی و چند سال دلتنگی| پدر و مادرانی که به خاطر حفظ انقلاب از دلبندشان گذشتند + تصاویر

دلتنگی واژه غریبی که با روز و شب پدران و مادران شهدا عجین شده است، آن ها که از عزیزترینشان در راه حفظ انقلاب اسلامی گذشتند و بعضی همچنان در انتظار بازگشت پاره تنشان هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دلتنگی واژه غریبی که با روز و شب پدران و مادران شهدا عجین شده است، آن ها که از عزیزترینشان در راه حفظ انقلاب اسلامی گذشتند و بعضی همچنان در انتظار بازگشت پاره تنشان هستند.

شهیدان علی ماشاالله شکری، مجید رضایی و داود دخائی سه تن از شهدای دفاع مقدس شهر اراک هستند که به ترتیب در سال های 1365 در منطقه پیچ انگیزه، 1364 در منطقه طلائیه و 1367 در منطقه فاو به فیض شهادت نائل آمدند.

هنوز هم با گذشت سال ها، پدر و مادر این شهدا دلتنگ فرزندانشان هستند و گهگاهی خواب عزیزانشان را می بینند. اما در این بین جنس دلتنگی پدر و مادر شهید دخائی فرق می کند چرا که همچنان این شهید مفقود الاثر است و پدر و مادر همچنان چشم انتظار بازگشت پیکر عزیزشان هستند.

captcha