فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
کد خبر: 52153
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
گزارش تصویری:

سی و چند سال دلتنگی| پدر و مادرانی که به خاطر حفظ انقلاب از دلبندشان گذشتند + تصاویر

دلتنگی واژه غریبی که با روز و شب پدران و مادران شهدا عجین شده است، آن ها که از عزیزترینشان در راه حفظ انقلاب اسلامی گذشتند و بعضی همچنان در انتظار بازگشت پاره تنشان هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ دلتنگی واژه غریبی که با روز و شب پدران و مادران شهدا عجین شده است، آن ها که از عزیزترینشان در راه حفظ انقلاب اسلامی گذشتند و بعضی همچنان در انتظار بازگشت پاره تنشان هستند.

شهیدان علی ماشاالله شکری، مجید رضایی و داود دخائی سه تن از شهدای دفاع مقدس شهر اراک هستند که به ترتیب در سال های 1365 در منطقه پیچ انگیزه، 1364 در منطقه طلائیه و 1367 در منطقه فاو به فیض شهادت نائل آمدند.

هنوز هم با گذشت سال ها، پدر و مادر این شهدا دلتنگ فرزندانشان هستند و گهگاهی خواب عزیزانشان را می بینند. اما در این بین جنس دلتنگی پدر و مادر شهید دخائی فرق می کند چرا که همچنان این شهید مفقود الاثر است و پدر و مادر همچنان چشم انتظار بازگشت پیکر عزیزشان هستند.

captcha