روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
کد خبر: 51904
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

راهیان نور دانشجویی امسال با رشد بیشتری برگزار می‌شود/ مشکلات اقتصادی مانعی برای اردو‌ها نخواهد بود

معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: راهیان نور دانشجویی امسال با رشد بیشتری نسبت به سال گذشته برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص اردوهای راهیان نور دانشجویی گفت:در سال تحصیلی جاری دستورالعملی را در خصوص راهیان نور به دانشگاهها ابلاغ کردیم و به آنها اعلام شد که نهایت تلاش و کوشش را داشته باشند که تعداد بیشتری از دانشجویان را اعزام داشته باشیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: به هر حال محدودیتها مالی هم که وجود دارد، مسئله جدی برای دانشگاه ها است، سعی بر این است که این محدودیت ها مانع حضور دانشجویان در این اردو نشود.

غفاری ادامه داد: نباید مشکلات اقتصادی تعداد اعزام دانشجویان به این سفر را کاهش دهد. تلاش ما این است که با مجموعه سازمان بسیج دانشجویی هماهنگی لازم را انجام دادیم که مانند سال های قبل و حتی با رشد بیشتری این اردوها را برگزار کنیم.

وی در خصوص تعداد دانشجویان اعزامی به این سفر گفت: نمی توان پیش بینی کرد اما از سال گذشته قطعا تعداد بیشتری به این سفر اعزام می شوند.

captcha