آیا رسانه های اصلاح طلب از تجربه ناموفق برجام عبرت می گیرند؟ ۱۱ نقطه قوت طرح اصلاح نظام بانکی/نظام ارزی: شناور مدیریت‌ شده نگاهی به حوادث تلخ عراق/ جوکریسم در خدمت امپریالیسم آمریکا سفر ژاپن را لایک کرد! دوشنبه تمام مدارس اراک تعطیل است/ دانشگاه ها تعطیل نیستند باشگاه استقلال گفتگو با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد اذعان نشریه آمریکایی به شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران نقشه شوم همسر ویلموتس برای ایران قصه پرغصه معوقات مالیاتی و سیستم فرسوده بوروکراسی اداری لابی گسترده‌ «زنگنه» مانع ارسال گزارش استیضاح به هیئت رئیسه مجلس
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۳
کد خبر: 51894
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

ورزش باد شديد در فراهان/برف‌روبی ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های مواصلاتی فراهان

هم‌اکنون وضعيت جوي شهرستان صاف تا نیمه‌ابری در برخي از نقاط بارش پراكنده با وزش شديد باد است كه احتمال خسارت به بنرهاي تبليغاتي، تيرهاي برق و داربست‌ها وجود دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ با ورود سامانه بارشي در روز گذشته به استان مركزي شاهد بارش برف و باران در شهرستان فراهان بوديم، بارش‌ها در ارتفاعات و نقاط كوهستاني به‌صورت برف بود.

از اوايل صبح امروز وزش باد شديد سبب كولاك برف و محدوديت ديد در جاده‌های كوهستاني و برف‌گیر شهرستان شده است.

هم‌اکنون وضعيت جوي شهرستان صاف تا نیمه‌ابری در برخي از نقاط بارش پراكنده با وزش شديد باد است كه احتمال خسارت به بنرهاي تبليغاتي، تيرهاي برق و داربست‌ها وجود دارد.

ميزان بارش در ۴۸ ساعت گذشته در شهر فرمهين ۲/۹ میلی‌متر و در شهر خنجين ۷/۱ میلی‌متر بوده است.

رئيس راهداري و حمل‌ونقل فراهان:

برف‌روبی ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های مواصلاتی فراهان

مهدي فراهاني، رئيس راهداري و حمل‌ونقل فراهان گفت: از زمان شروع بارش برف در نواحي برف‌گیر و كوهستاني شهرستان، نیروهای راهداری برای بازگشایی محورها اقدامات لازم را انجام دادند.

وي افزود: به دنبال بارش‌های اخیر ۲۵۰ کیلومتر باند از محورهای شهرستان توسط راهداران برف‌روبی و همچنین ۶۰ تُن نمک، شن و ماسه به محورها پاشیده شده است.

انتهاي پيام/

captcha