عکس نوشته فعالان مجازی فراهان به مناسبت هفته حجاب و عفاف چرا منصب حاکمیتی موروثی است؟! سقف کارت به کارت ۶میلیون تومان شد طرح مالیات بر خانه‌های خالی افزایش قیمت مسکن را متوقف می‌کند آزمون دکتری و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد +جزئیات حقوق بشر آمریکایی از ادعا تا افول! گزارش/ طلبه‌ها وارد زندان می‌شوند/تفاهمنامه یا پاگشا؟ کشمش؛ گوهر ناشناخته‌ ایرانی‌ها/ محصولی که اقتصاد گردشگری و اشتغال را رونق می‌بخشد پرستار اراکی به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست تهاجم فرهنگی و عدم دانستن چرایی حجاب باعث بد حجابی شده است
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
کد خبر: 51894
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵

ورزش باد شديد در فراهان/برف‌روبی ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های مواصلاتی فراهان

هم‌اکنون وضعيت جوي شهرستان صاف تا نیمه‌ابری در برخي از نقاط بارش پراكنده با وزش شديد باد است كه احتمال خسارت به بنرهاي تبليغاتي، تيرهاي برق و داربست‌ها وجود دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ با ورود سامانه بارشي در روز گذشته به استان مركزي شاهد بارش برف و باران در شهرستان فراهان بوديم، بارش‌ها در ارتفاعات و نقاط كوهستاني به‌صورت برف بود.

از اوايل صبح امروز وزش باد شديد سبب كولاك برف و محدوديت ديد در جاده‌های كوهستاني و برف‌گیر شهرستان شده است.

هم‌اکنون وضعيت جوي شهرستان صاف تا نیمه‌ابری در برخي از نقاط بارش پراكنده با وزش شديد باد است كه احتمال خسارت به بنرهاي تبليغاتي، تيرهاي برق و داربست‌ها وجود دارد.

ميزان بارش در ۴۸ ساعت گذشته در شهر فرمهين ۲/۹ میلی‌متر و در شهر خنجين ۷/۱ میلی‌متر بوده است.

رئيس راهداري و حمل‌ونقل فراهان:

برف‌روبی ۲۵۰ کیلومتر از جاده‌های مواصلاتی فراهان

مهدي فراهاني، رئيس راهداري و حمل‌ونقل فراهان گفت: از زمان شروع بارش برف در نواحي برف‌گیر و كوهستاني شهرستان، نیروهای راهداری برای بازگشایی محورها اقدامات لازم را انجام دادند.

وي افزود: به دنبال بارش‌های اخیر ۲۵۰ کیلومتر باند از محورهای شهرستان توسط راهداران برف‌روبی و همچنین ۶۰ تُن نمک، شن و ماسه به محورها پاشیده شده است.

انتهاي پيام/

captcha