كارشناس فرهنگي:

آمریکا بزرگ‌ترین قرباني جنگ نرم است

كارشناس فرهنگي گفت: امروز جهان با جنگ نرم مقابله می‌کند، بزرگ‌ترین قرباني اين جنگ پروژه‌های يهودي، خود آمريكا است، ملت آمريكا استقلال و آزادي ندارند و همه امورات كشور آمريكا با اجازه صهيونيست است.
کد خبر: ۵۱۷۲۲ تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حکیمیان، کارشناس فرهنگی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت مادران و همسران شهدا در فراهان گفت: امروز حال بشر خوب نیست، سر دین در کوچه‌های شهر بریده می‌شود و پهلوی دین شکسته می‌شود.

وی افزود: برخی از حرف‌ها به دلیل تکرار دیده نمی‌شوند و یکی از این حرف‌ها، «کُلُّ یَومٍ عاشُوراءُ وَ کُلُّ أرْضٍ کَرْبَلاءُ»است.

کارشناس فرهنگی اظهار کرد: حماسه عاشورا ریشه در حماسه حضرت فاطمه(س)دارد، حماسه مقاومت هم ادامه‌دهنده، حماسه حضرت زهرا(س)است و قیام حضرت ولی‌عصر(عج) بزرگ‌ترین قیام تاریخ است و سلسه‌وار این حماسه‌ها در امتداد حماسه حضرت زهرا(س) است.

حکیمیان با اشاره به اینکه امروز جنگ نرم است، انفجار بی‌اخلاقی و بی‌عفتی را می‌بینیم افزود: قدمت جنگ و اعتقادی از زمان خلقت بشر با مرتدشدن شیطان از سجده به انسان آغاز شد.

وی ادامه داد: فرمول مقابله با جنگ نرم را باید در قسم شیطان برای انحراف انسان بجویم، با اخلاص فقط می‌توان با جنگ نرم ایستادگی کرد.

کارشناس فرهنگی اظهار کرد: در طول تاریخ جنگ حزب خدا و شیطان ادامه داشته، پیامبران برای یاری و راهنمایی بشر در جنگ نرم مبعوث شدند.

وی افزود: جنگ نرم، جنگ وحشتناکی است، اگر دیر به این جنگ برسیم باید جوابگو باشیم، افراد زیادی در کنار اباعبدالله(ع) بودند اما فقط ۷۲ نفر به کربلا رسیدند.

حکیمیان اظهار کرد: اگر به‌موقع در میدان جنگ نرم حاضر نشویم، آخرش مانند توابین هم جان دهیم، فایده‌ای ندارد.

کارشناس فرهنگی گفت: امروز دشمن با جام مشروب و اعتیاد و بی‌بندوباری به اسلام ضربه می‌زند و سر فرهنگ را می‌برد.

وی با اشاره به اینکه دویست سال قبل، هفت شیطان یهودی با ۲۴ پروتکل اسرائیلی دستورالعملی برای جهان نوشته است بیان کرد: در طی ۵۰سال رژیم صهیونیستی، ۲۴ پروتکل یهودی با سرعت‌بالای در حال اجرا بود که انقلاب اسلامی توقفی در اجرای آن ایجاد کرد.

كارشناس فرهنگي گفت: يهود براي رسيدن به اهداف شوم خود می‌خواهد همه انسان‌ها را به حيوان تبديل كند و با اين حیوان‌ها اهداف خود را اجرايي كند.

وي افزود: در هرجایی از اين كره خاكي براي این‌که انسان از نعمت استقلال و آزادي بهره‌مند شود بايد از موهبت سلامت جسمي، رواني و اخلاقي برخوردار شود.

حكيميان اظهار كرد: امروز جهان با جنگ نرم مقابله می‌کند، بزرگ‌ترین قرباني اين جنگ پروژه‌های يهودي، خود آمريكا است، ملت آمريكا استقلال و آزادي ندارند و همه امورات كشور آمريكا با اجازه صهيونيست است.

كارشناس فرهنگي بيان كرد: در دنيا در مقابله با جنگ نرم، جنبش‌هایی شکل‌گرفته است، اولين چراغ مقابله با جنگ نرم توسط ايرانيان روشن‌شده است. به فرموده رهبري؛ در تنگه احد هستيم و همه مسئول هستيم و بايد ميدان را خالي نكنيم.

حكيميان اظهار كرد: دفاع همچنان ادامه دارد و دفاع مقدس فقط هشت سال جنگ تحميلي نبود بلكه دفاع مقدس به وسعت تاريخ است، از زمان پيامبران و ائمه اطهار اين دفاع ادامه دارد و جنگ نرم هم وسیع‌ترین و طولانی‌ترین جنگ در طول تاريخ است.

كارشناس فرهنگي خاطرنشان كرد: بايد با منش، گذشت و بردباري دل جوانان را به دست بياوريم و دلبري كنيم تا در منجلاب جنگ فرهنگي غوطه‌ور نشويم و پيروز ميدان باشيم.

انتهاي پيام/