اقدامات فرهنگی و عمرانی سپاه روح‌الله در خوزستان+فیلم مجمع مشورتی استان‌ها کارکرد حزبی دارد/ سؤال تعدادی از نمایندگان از وزیر کشور در خصوص فعالیت‌های مجمع تعریف 30 پروژه بزرگ در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 98 /اجرای طرح مطالعات اقتصادی و اشتغال‌زایی برای 64 روستای استان مرکزی دیدگاه ۵ سینماگر درباره جشنواره جهانی فجر/ یک جشنواره واقعی با فیلم‌های متنوع آشنایی کامل با فیلم‌های جشنواره بین‌المللی کن +عکس آخرین قیمت انواع تبلت در بازار (تاریخ ۳ اردیبهشت) +جدول کلینزمن: هیچکس از آینده خبر ندارد! پرسپولیس، پاختاکور، السد و الاهلی؛ برنده باش! از داوران روشن دل تا مافیای بوکس/اشک‌های بی جواب مشت زنان ایرانی در بانکوک+ عکس ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق کارمندان تا آخر هفته واریز می‌شود+سند
سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
کد خبر: 51657
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

سه‌شنبه‌های مهدوی در مدرسه علمیه الزهرا(س)+ تصاویر

سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. در این طرح هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم پذیرایی از مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. این طرح مدتی است در گوشه گوشه کشور برگزار می‌شود و استان مرکزی و اراک نیز از آن مبرا نیست.

افراد در موقعیت‌های گوناگون از حوزه‌های علمیه گرفته تا مدرسه و دانشگاه و حتی ایستگاه‌های کنار خیابان، داوطلبانه با طرح‌های نوآورانه‌ با شکل و شمایل امروزی حس محبتی که دارند را به مخاطب منتقل کنند.

در سه‌شنبه‌های مهدوی، هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم  پذیرایی از مردم است.

طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) نیز از پای ننشستند و به نیت اینکه محبتی در دل همه مردم جاری شود و همه را به دریای محبت حضرت ولی‌عصر(عج) متصل کند در این نذر عمومی شرکت کردند.

 به امید آمدنت مولا جان...

 

انتهای پیام/

captcha