گزارش تصویری| بازدید فرمانده سپاه روح الله از روند بازسازی و مرمت قبور مطهر شهدای اراک پیام مجلس ایران به پارلمان نیجریه آزادی و درمان زکزاکی در سریع‌ترین زمان است/جمهوری اسلامی ایران هرگونه محدودیت و فشار بر شیخ زکزاکی را محکوم می کند گزارش تصویری| توزیع کلاه ایمنی توسط راهداری میان موتور سواران خنجر یمنی درقلب نفتی ریاض/ تداوم کاهش قیمت مسکن تا پایان سال/ قضاوت انقلابی انقلاب قضایی گرد و خاک خطیر در باشگاه استقلال/ دایی به عراق پیشنهاد شد/ سناریوی حذف فرهاد/ مذاکره سه جانبه! گزارش تصویری| آثار برگزیده مسابقه عکاسی با پهپاد معرفی شدند پیشنهاداتی که مشکلات اقتصادی را تبدیل به بحران می‌کند/ از «اصلاح ساختار بودجه» بدون توجه به اقتصاد مقاومتی تا حذف 4 صفر از پول ملی شرایط جذب نخبگان به‌عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها اعلام شد توافق گران‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا با بایرن مونیخ تصاویر/ سد زاینده رود
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
کد خبر: 51657
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

سه‌شنبه‌های مهدوی در مدرسه علمیه الزهرا(س)+ تصاویر

سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. در این طرح هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم پذیرایی از مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. این طرح مدتی است در گوشه گوشه کشور برگزار می‌شود و استان مرکزی و اراک نیز از آن مبرا نیست.

افراد در موقعیت‌های گوناگون از حوزه‌های علمیه گرفته تا مدرسه و دانشگاه و حتی ایستگاه‌های کنار خیابان، داوطلبانه با طرح‌های نوآورانه‌ با شکل و شمایل امروزی حس محبتی که دارند را به مخاطب منتقل کنند.

در سه‌شنبه‌های مهدوی، هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم  پذیرایی از مردم است.

طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) نیز از پای ننشستند و به نیت اینکه محبتی در دل همه مردم جاری شود و همه را به دریای محبت حضرت ولی‌عصر(عج) متصل کند در این نذر عمومی شرکت کردند.

 به امید آمدنت مولا جان...

 

انتهای پیام/

captcha