روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵
کد خبر: 51657
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

سه‌شنبه‌های مهدوی در مدرسه علمیه الزهرا(س)+ تصاویر

سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. در این طرح هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم پذیرایی از مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سه‌شنبه‌های مهدوی طرحی خودجوش برای نشان دادن محبت و خدمت به مردم به نیت سلامتی امام زمان(عج) است. این طرح مدتی است در گوشه گوشه کشور برگزار می‌شود و استان مرکزی و اراک نیز از آن مبرا نیست.

افراد در موقعیت‌های گوناگون از حوزه‌های علمیه گرفته تا مدرسه و دانشگاه و حتی ایستگاه‌های کنار خیابان، داوطلبانه با طرح‌های نوآورانه‌ با شکل و شمایل امروزی حس محبتی که دارند را به مخاطب منتقل کنند.

در سه‌شنبه‌های مهدوی، هر فردی با هر توانی که می‌تواند خدمتی را ارائه می‌دهد و ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین این خدمات هم  پذیرایی از مردم است.

طلاب مدرسه علمیه الزهرا(س) نیز از پای ننشستند و به نیت اینکه محبتی در دل همه مردم جاری شود و همه را به دریای محبت حضرت ولی‌عصر(عج) متصل کند در این نذر عمومی شرکت کردند.

 به امید آمدنت مولا جان...

 

انتهای پیام/

captcha