روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
کد خبر: 51580
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
گزارش تصویری:

حضور نسل آینده کشور در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی+ تصاویر

حضور کودکان و نوجوانان در جشن راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از زیبایی های این جشن ملی بود، کودکانی که نسل آینده این انقلابند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در راهپیمایی 22 بهمن 1397 حضور نسل های مختلف چشمگیر و پر رنگ بود. از پیرمرد و پیرزنانی که انقلاب اسلامی را با چشم خود دیده اند تا کودکان و خرسالانی که پدر و مادرشان هم در سال 1357 هنوز به دنیا نیامده بودند. در این بین حضور کودکان و نوجوانان در جشن راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از زیبایی های این جشن ملی بود، کودکانی که نسل آینده این انقلابند.

captcha