مردم قربانی نمی خواهند، مرد عمل می خواهند/ حاشیه سازی تنها راه نجات از بیابان دستاوردها!! زنانی که فساد اخلاقی سیاستمداران جهان را برملا کردند آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟ / نیامد خبری از آمدنیوز + تصاویر شفافیت در اختصاص ارز برای واردات مانع ایجاد فساد می شود 40 واحد تولیدی مرکزی مشکل پرداخت معوقات کارگری دارند پرونده 5 شرکت خودرویی روی میز تعزیرات دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها مخالفت کرد کنسرت‌های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور! ژن خوب در لیست تیم اعزامی به قطر؟/ هزینه‌های میلیونی برای جایی که مدال نیست
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
کد خبر: 51578
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
عضو خبرگان رهبری:

هر چه دشمن بر دامنه توطئه‌اش بی افزاید مردم بصیرتر می‌شوند/خدشه‌دار شدن وحدت ملی و دینی تهدیدی بزرگ برای انقلاب و مردم

عضو خبرگان رهبری گفت: هر چه دشمن بر دامنه توطئه‌اش بی افزاید مردم آگاه‌تر، بیدارتر و بصیرتر می‌شوند. چنانکه دشمن طراحی کرده بود مردم با ۲۲ بهمن قهر کنند و به میدان نیایند ولی مردم ارادتمند به اسلام و انقلاب‌اند و در مقابل دشمن این‌چنین خروشیدند و فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله حسینی بوشهری عضو خبرگان رهبری و ریاست حوزه علمیه قم روز دوشنبه در سخنرانی خود در مصلی بیت‌المقدس اراک به مناسبت راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن گفت: بی‌تردید یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند نسبت به ملت ایران در این عصر و زمانه، همین انقلاب است.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه انقلابی که توسط امام خمینی طراحی و برنامه‌ریزی‌شده، مراحل مختلفی دارد تصریح کرد: اولین مرحله مبارزه با طاغوت بود که چهل سال پیش با به صحنه آمدن مردم اتفاق افتاد و ملت ایران پیروز این مبارزه شدند.

وی افزود: گام دوم تثبیت انقلاب و نهادهای انقلابی و تشکیل سازمان‌ها و ساختارهای انقلابی بود که امروز می‌بینیم همه سازمان‌ها با سازمان‌دهی مشخص مشغول به کارند.

رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه کل کشور اظهار کرد: ما به این اکتفا نمی‌کنیم و می‌خواهیم نظام و ساختار ما صد در صد اسلامی شود و تمدنی نو را به بشریت هدیه بدهیم.

وی ادامه داد: این انقلاب ما بانام بقیه‌الله شروع شد و ما ملت ایران بیعت بستیم که این پرچم برافراشته را به دست مبارک ایشان برسانیم.

درراه رسیدن به تمدن نوین اسلامی در مقابل تمام دشمنان می‌ایستیم

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه چهل سال زمان زیادی برای ایجاد یک دولت کاملاً اسلامی نیست بیان کرد: ما برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی در مقابل تمام دشمنانی که هرروز در جهت پیشرفت انقلاب ما مانع ایجاد می‌کنند می‌ایستیم.

عضو هیئت‌رئیسه خبرگان رهبری در ادامه گفته‌های خود درباره تهدیدهایی که انقلاب با آن مواجه است بیان کرد: انقلاب اسلامی در ادامه مسیر خود با تهدیدهای داخلی و خارجی روبه‌روست و مردم و مسئولین بایستی نسبت به آن آگاه باشند.

مردم ایمان‌دارند که مشکلات گذراست/مردم نباید امید خود را از دست بدهند

وی افزود: یکی از تهدیدهای داخلی از بین رفتن امید در مردم است.

حسینی بوشهری با اشاره به‌افتخار به گذشته و امید به آینده به‌عنوان پیام چهل‌سالگی انقلاب اظهار کرد: اگر مردمی که امروز در این راهپیمایی پرشور شرکت کردند سرخورده شوند و امید خود را از دست بدهند مشکل جدی‌ای انقلاب را تهدید می‌کند.

وی افزود: مسئولین، دولت، روسای قوای سه‌گانه تلاش کنند که این امید را به مردم برگردانند زیرا مردم ایمان‌دارند که مشکلات گذراست و آنچه ماندنی است بیعتی است که با امام و رهبر فرزانه انقلاب بستند و مشکلات را به حاشیه برده و وارد متن انقلاب می‌شوند.

دشمنان با چشمانی باز حضور گسترده مردم را ببینند

عضو هیئت‌رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: دشمن چشمان خود را باز کند و یاوه‌سرایی نکند زیرا صاحبان این کشور و این انقلاب ملت عزیز و رشید ما هستند.

وی تهدید دوم را بی‌توجهی مردم به انقلاب دانست و تصریح کرد: در سال‌های نخست انقلاب اگر ناهنجاری و ضد ارزش در کشور دیده می‌شد مردم در چارچوب آموزه‌های دینی عکس‌العمل نشان می‌دادند ولی اگر مردم نسبت به ناهنجاری‌ها بی‌تفاوت شوند و سکوت کنند تهدید دیگری متوجه انقلاب می‌شود.

حسینی بوشهری تأکید کرد: مسئولین باید رضایت عمومی را در جامعه بگسترانند که مردم امید خود را از دست ندهند و نسبت به انقلاب بی‌تفاوت نشوند.

رئیس شورای حوزه‌های علمیه کشور از بین رفتن باورهای دینی در جوانان را  تهدیدی دیگر دانست و اظهار کرد: اگر جوانانی که انقلاب و سختی‌های قبل از انقلاب را ندیده‌اند تحت تأثیر شایعه‌ها و دروغ‌های دشمن قرار بگیرند و ما نیز در تبیین انقلاب کوتاهی کنیم، جوانان راه خود را از انقلاب جدا می‌کنند و این تهدید جدی‌ای است که در کمین انقلاب است.

وی در ادامه سخنرانی خود از نفوذ دشمن به‌عنوان یکی از تهدیدات نام برد و بیان کرد: رهبر انقلاب بارها و بارها درباره نفوذ دشمن سخن می‌گوید چون دشمن و تهدیدهای دشمن را می‌شناسد و می‌داند که اگر دشمن در انقلاب نفوذ کند چون موریانه‌ای درخت انقلاب را از درون متلاشی می‌کند.

خدشه‌دار شدن وحدت ملی و دینی تهدیدی بزرگ برای انقلاب و مردم

عضو هیئت‌رئیسه خبرگان رهبری درباره خدشه‌دار شدن وحدت ملی و دینی هشدار داد و آن را تهدید داخلی دیگری برای انقلاب خواند و گفت: از بین رفتن وحدت بین اقوام و افراد مختلف آغاز خطر و هشدار جدی برای انقلاب است و نباید اجازه دهیم این وحدت ملی خدشه‌دار شود.

وی درباره تهدیدهای خارجی دشمن تصریح کرد: هرگاه تهدید از ناحیه خارج متوجه کشور شود انسجام داخلی به وجود می‌آید و رهبر انقلاب هم تأکید کردند که همه سلایق نسبت به انقلاب وفادار باشند و در راهپیمایی اختلاف‌سلیقه را به رخ هم نکشند.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه دشمنان سه راهکار را برای مقابله با انقلاب اسلامی دنبال می‌کنند اظهار کرد: یکی از راهکارها دکترین مهار، دیگری نبرد رسانه‌ای و آخرین حربه آن‌ها ساماندهی نافرمانی مدنی است.

وی افزود: منع کردن ایران از کمک به سوریه و لبنان ... در راستای مهار ایران و محدود کردن در مرزهاست درحالی‌که هدف انقلاب ایران فریادرسی همه مظلومین است.

تحریک مردم علیه انقلاب از اهداف نبرد رسانه‌ای

رئیس حوزه علمیه قم با اشاره به نبرد رسانه‌ای دشمن عنوان کرد: تحریکات مردم علیه انقلاب که در رسانه‌های بیگانه صورت می‌گیرد از اهداف نبرد رسانه‌ای است.

وی در توضیح ساماندهی نافرمانی مدنی گفت: دشمن سعی می‌کند با ایجاد مشکلات و نارضایتی بین مردم و نظام فاصله بیفتد و آنچه سال گذشته اتفاق افتاد همین قضیه بود اما تیر آنان به سنگ خورد زیرا حتی مردمی که مطالبات به حقی داشتند و به صحنه آمده بودند با دیدن طراحی دشمن عقب کشیدند و رو درروی انقلاب و امام و شهدا نایستادند.

هر چه دشمن بر دامنه توطئه‌اش بی افزاید مردم بصیرتر می‌شوند

وی تأکید کرد: هر چه دشمن بر دامنه توطئه‌اش بی افزاید مردم آگاه‌تر، بیدارتر و بصیرتر می‌شوند. چنانکه دشمن طراحی کرده بود مردم با ۲۲ بهمن قهر کنند و به میدان نیایند ولی مردم ارادتمند به اسلام و انقلاب‌اند و در مقابل دشمن چنان خروشیدند و فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

حسینی بوشهری از مسئولین خواست که برای مردم کاری جهادی کنند و به گفتار و شعار بسنده نکنند.

انتهای پیام/

captcha