روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۷
کد خبر: 51569
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
زاکانی:

روحیه انقلابی نیروهای مقاومت توطئه‌های آمریکا را در منطقه شکست داد

نماینده ادوار مجلس با اشاره به هزینه آمریکا و حاکمان عربی دست‌نشانده برای تضعیف ایران در غرب آسیا گفت: هزینه‌های چند تریلیون دلاری آن‌ها در منطقه به خاطر روحیه و اندیشه انقلابی نیروهای مقاومت با شکست مواجه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نار خبر، علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت چهل‌سالگی انقلاب در حرم امامزاده سید حسین(ع) ساوه گفت: سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش پیشرفت جویانه، کشور را از توطئه‌های دشمنان ایمن می‌کند.

وی ‌هدف دشمن را ناامید کردن مردم دانست و اظهار کرد: برای همین کمک می‌کنند تا فساد اقتصادی ریشه‌دار شود ولی نهادهای نظارتی با کشف و برخورد با مفاسد می‌توانند دست‌هایی را که برای ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی دراز شده‌اند را قطع می‌کند.

زاکانی بیان کرد: یک میلیارد ارز خارجی در اختیار فردی بود به مسئولین اطلاع داده شد تا این مبلغ هنگفت را در این شرایط اقتصادی به خزانه بازگردانند.

وی ادامه داد: اما مسئولین برای یارانه‌ای که به مردم هرماه می‌دهند ابراز ناخشنودی می‌کنند.

این نماینده ادوار مجلس اظهار کرد: بعضی مسئولین دلشان می‌خواهد کاری کنند ولی توان ندارند ولی بعضی نمی‌خواهند کاری کنند.

وی افزود: در برجام تلاش شد تا منفعتی برای کشور حاصل شود ولی آمریکایی‌ها همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها هشدار دادند قابل‌اعتماد نبودند و توافق را برهم زدند.

زاکانی با اشاره به هزینه آمریکا و حاکمان عربی دست‌نشانده برای تضعیف ایران در غرب آسیا تأکید کرد: هزینه‌های چند تریلیون دلاری آن‌ها در منطقه به خاطر روحیه و اندیشه انقلابی نیروهای مقاومت با شکست مواجه شد و ایران اسلامی به لطف خدا پیروز میدان‌های بعدی نیز است.

انتهای پیام/

captcha