خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت رئیس دفتر سیاسی حماس در پی سیل اخیر کشور تصمیم جدید برای تعلل کنندگان در اجرای دولت الکترونیک پرویز کاظمی روانه زندان شد/ سکته همزمان سه متهم پرونده بانک سرمایه
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
کد خبر: 51569
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
زاکانی:

روحیه انقلابی نیروهای مقاومت توطئه‌های آمریکا را در منطقه شکست داد

نماینده ادوار مجلس با اشاره به هزینه آمریکا و حاکمان عربی دست‌نشانده برای تضعیف ایران در غرب آسیا گفت: هزینه‌های چند تریلیون دلاری آن‌ها در منطقه به خاطر روحیه و اندیشه انقلابی نیروهای مقاومت با شکست مواجه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نار خبر، علیرضا زاکانی نماینده ادوار مجلس شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت چهل‌سالگی انقلاب در حرم امامزاده سید حسین(ع) ساوه گفت: سه جهاد روشنگری، خدمتگزاری و تلاش پیشرفت جویانه، کشور را از توطئه‌های دشمنان ایمن می‌کند.

وی ‌هدف دشمن را ناامید کردن مردم دانست و اظهار کرد: برای همین کمک می‌کنند تا فساد اقتصادی ریشه‌دار شود ولی نهادهای نظارتی با کشف و برخورد با مفاسد می‌توانند دست‌هایی را که برای ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی دراز شده‌اند را قطع می‌کند.

زاکانی بیان کرد: یک میلیارد ارز خارجی در اختیار فردی بود به مسئولین اطلاع داده شد تا این مبلغ هنگفت را در این شرایط اقتصادی به خزانه بازگردانند.

وی ادامه داد: اما مسئولین برای یارانه‌ای که به مردم هرماه می‌دهند ابراز ناخشنودی می‌کنند.

این نماینده ادوار مجلس اظهار کرد: بعضی مسئولین دلشان می‌خواهد کاری کنند ولی توان ندارند ولی بعضی نمی‌خواهند کاری کنند.

وی افزود: در برجام تلاش شد تا منفعتی برای کشور حاصل شود ولی آمریکایی‌ها همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها هشدار دادند قابل‌اعتماد نبودند و توافق را برهم زدند.

زاکانی با اشاره به هزینه آمریکا و حاکمان عربی دست‌نشانده برای تضعیف ایران در غرب آسیا تأکید کرد: هزینه‌های چند تریلیون دلاری آن‌ها در منطقه به خاطر روحیه و اندیشه انقلابی نیروهای مقاومت با شکست مواجه شد و ایران اسلامی به لطف خدا پیروز میدان‌های بعدی نیز است.

انتهای پیام/

captcha