روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
کد خبر: 51563
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
مدیر فنی و عملیات سازمان آتش‌نشانی اراک خبر داد:

رهایی جسد پیرمرد۶۲ ساله از عمق چاه 20 متری در روستای خشدون

مدیر فنی و عملیات سازمان آتش‌نشانی اراک گفت: جسد پیرمرد 62 ساله‌ای که به عمق یک چاه 20 متری در روستای خشدون شهرستان فراهان سقوط کرده بود، لحظاتی قبل توسط نجات گران آتش‌نشان بیرون کشیده شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن فضلی مدیر فنی و عملیات سازمان آتش‌نشانی اراک گفت: بااطلاع رسانی خبر مفقود شدن یک شهروند و احتمال سقوط وی در چاه توسط پلیس 110 و درخواست کمک از آتش‌نشانان جهت یافتن این شخص، گروه امداد و نجات ایستگاه شماره 4 اراک به روستای خوشدون از توابع شهرستان فراهان اعزام کرد.

فضلی اظهار کرد: به گفته فرزندان این شخص، نزدیک به یک ماه از مفقود شدن وی می‌گذرد و خبری از او در دسترس نیست.

وی افزود: باراهنمایی‌های اهالی روستا و احتمال سقوط این شخص در یک چاه، نجات گران آتش‌نشان سه‌پایه نجات را در دهانه چاه قرار داده و یکی از آتش‌نشانان را با استفاده از تجهیزات مخصوص به عمق چاه فرستادند.

مدیر فنی و عملیات سازمان آتش‌نشانی اراک تصریح کرد: پس از رسیدن این آتش‌نشان به عمق این چاه 20 متری با جسد بی‌جان پیرمرد حدود 62 ساله‌ای مواجه که بلافاصله به‌وسیله طناب و تجهیزات امداد و نجات، وی را به بالای چاه منتقل کرد.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از تحویل پیرمرد متوفی به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان داده و به ایستگاه خود بازگشتند.

انتهای پیام/

captcha