روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
کد خبر: 51558
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
امام جمعه شهر آوه :

حفظ وحدت در بدنه نیروهای انقلاب وظیفه همگانی است

امام‌جمعه شهر آوه گفت: حضور درصحنه‌های انقلاب و دفاع از آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی و حفظ وحدت و انسجام در بدنه نیروهای انقلاب وظیفه همگانی است زیرا اولویت اصلی حفظ انقلاب است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمدجواد نکویی ماهانی امام‌جمعه شهر آوه در گفتگو با خبرنگار نار خبر با گرامیداشت فرارسیدن ۲۲ بهمن گفت: حضور درصحنه‌های انقلاب و دفاع از آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی و  حفظ وحدت و انسجام در بدنه نیروهای انقلاب وظیفه همگانی است زیرا اولویت اصلی حفظ انقلاب است .

وی ایجاد یک شبکه و تشکیلات نیروهای ارزشی و انقلابی را ضروری دانست و افزود: بیگانه‌پرستان لیبرال، قدرت، ثروت، رسانه‌ها و هم جاهلان و فریب‌خوردگان را به خدمت می‌گیرند و علیه ارزش‌های انقلابی اسلامی حالت تهاجمی دارند ولی ما بیشتر حالت تدافعی داریم این به خاطر نگاه سلیقه‌ای و عدم سازمان‌دهی است.

نیکویی ماهانی با تأکید بر بلوغ چهل‌سالگی انقلاب بیان کرد: پیروان ولایت باید یک تصمیم مهم برای انسجام، اتحاد و هماهنگی در ارشاد مردم و گرفتن قدرت از غرب پرستان را در برنامه اساسی خود قرار دهند.

وی افزود: مرحوم شهید بهشتی با یک انسجام و مدیریت در اوایل انقلاب موفق شد با تشکیل حزب جمهوری اسلامی و ایجاد وحدت بین انقلابیون دولت و مجلس را انقلابی کرده و منافقین را از رسیدن به قدرت ناکام کند.

امام‌جمعه شهر آوه اظهار کرد: منافقین و آمریکا پرستان پس از شکست در میدان دموکراسی بر اقدامات تروریستی، جاسوسی برای صدام و خیانت خود افزودند.

وی ادامه داد: آن‌ها در این راستا از روش‌های جدید فتنه‌گری هم استفاده کردند و بین مخالفان نظام از مداح و امام جماعت تا بهایی، شراب‌خوار، بی‌حجاب و جاسوس آل سعود همه را در گروه خود جمع کرده و به‌موقع از همه آن‌ها استفاده می‌کنند و هرگز از نیروی بدنام خودشان هم‌دست نمی‌کشند بلکه سعی می‌کنند در همه اقشار نفوذ کرده و به سمت خود بکشند و اگر نتوانستند او را از صحنه خارج می‌کنند.

نکویی ماهانی تأکید کرد: سیاست منافقان و ضد نظام برگرفته و دیکته شده از شیطان بزرگ است و بستر اصلی فعالیت آن‌ها در فضای مجازی با استفاده از نیروهای آل یهود و آل سعود و همکاری مدیران شبکه‌های اجتماعی است.

وی افزود: آن‌ها با در تنگنا قرار دادن معیشت مردم و شبهه افکنی سعی دارند تا تفکر نسل جوان بخصوص زنان را تغییر دهند ولی امت اسلامی ایران همان‌طور که درصحنه‌های مختلف نشان داد متوجه کارشکنی‌ها و دشمنی‌ها است.

این استاد حوزه دانشگاه با دعوت از آحاد ملت برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: باید تلاش کرد مردم را بیدار نمود و نقشه‌ها و خیانت‌های این شیطان‌صفتان را برملا کرد و باوجود امت حزب‌الله و با برنامه درست و عنایت خدای متعال کار پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/

captcha