رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تاثیر مثبتی در تولید محتوای سالم دارد/ این رویدادها باید مستمر باشد مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج آغاز شد دوران بزن در رو در فضای مجازی گذشته است/افسران جنگ نرم دشمن را پس زدند هشدار کارشناسان: دلار در 2021 سقوط می‌کند/ آمریکا باید خود را برای رکود سنگین آماده کند کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در برخی استان‌ها بازیکن اسبق استقلال تصادف کرد + عکس نماینده ولی فقیه در سوریه: وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است انواع موتورسیکلت را چند بخریم؟ صادرات نفت ایران به بالاترین میزان در یک سال و نیم گذشته رسید٫ روزی ۱.۵ میلیون بشکه بازیکن ایرانی درتیم هفته لیگ قهرمانان/حضور 3 استقلالی و 2 پرسیولیسی و سپاهانی
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
کد خبر: 51324
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
نماینده مجلس:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش شکوه ملی است

نماینده مجلس با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش شکوه ملی ماست گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هرساله تجدید بیعتی با آرمان‌های امام و شهدا و اعلام وفاداری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با  دیار آفتاب؛ درباره راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن هرساله تجدید بیعتی با آرمان‌های امام و شهدا و اعلام وفاداری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش شکوه ملی ماست افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک آری بزرگ و یک نه بزرگ است.

سلیمی تصریح کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن به‌نظام جمهوری اسلامی آری می‌گویند و این حضور گسترده یعنی آری به مقاومت، آری به حفظ غیرت ملی، آری به روند رو به رشد کشور و آری به پیشرفت و توسعه، آری به استقلال، آری به جمهوری اسلامی، یک آری بزرگ به حفظ آزادی است.

وی با اشاره به اینکه این حضور یک "نه" بزرگ را در خود دارد افزود: نه به دخالت بیگانگان، نه به سلطه‌پذیری، نه به تحمیل خواسته‌های دیگران بر مقدرات کشور و نه به تفرقه است.

این نماینده مجلس با اشاره به پیام ۲۲ بهمن، اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن از یک‌سو فریاد انسجام ملی و از سوی دیگرترد کردن تفرقه و اختلاف در کشور است.

وی ادامه داد: ما در ۲۲ بهمن مرگ کسانی که به دنبال تحمیل خواسته‌های خود در کشور هستند را فریاد می‌زنیم و آن‌ها را ترد می‌کنیم.

سلیمی در توضیح شعار مرگ بر آمریکا بیان کرد: مرگ بر آمریکا یعنی ترد کردن دخالت بیگانگان، ترد استعمار، ترد استبداد و حفظ و حراست از کیان ملی است.

وی با اشاره به اینکه تمام شعارهای ما در طی ۴۰ سال گذشته به منصه ظهور رسیده است، گفت: امسال در چهل‌سالگی انقلاب مردم قطعاً پرشورتر از سال‌های قبل به میدان می‌آیند و به کسانی که ۴۰ سال خواهان براندازی در کشور ما بودند، خواهند گفت که شما نخواهید توانست بااراده یک ملت مقابله کنید.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه ملت ایران امنیت و غرور ملی خود را با هیچ‌چیز عوض نمی‌کنند بیان کرد: ملت ما امروز هشیار و بیدار است و هرچند تحریم‌ها مشکلاتی را بر ما تحمیل کرد اما عزت خود را با هیچ‌چیز عوض نمی‌کنیم.

سلیمی با اشاره به مشکلاتی که در کشور وجود دارد عنوان کرد: برخی از مشکلات به مدیریت برخی از مسئولین برمی‌گردد و مردم در ۲۲ بهمن از مسئولین می‌خواهند که در این روند تجدیدنظر کنند و اجازه دهند که همه ملت با همه ظرفیت به مقابله با بدخواهان کشور بروند.

وی با ابراز امیدواری از حضور مردم چون سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: امسال نیز با حضور پررنگ خود در راهپیمایی یک پیام را به دنیا مخابره می‌کنیم و آن پیام این است که این ملت شکست‌ناپذیر، استوار و در پیمانی که با امام و شهدا بسته پایدار خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha