چرا خبرنگاران رسانه ملی می‌توانند، اما مأمورین سیستم کنترلی و نظارتی برخی از دستگاه‌ها نمی‌توانند؟ دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ شد برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا 8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی کمک صنایع استان برای مقابله با کرونا بسیار کم است/ مخالف مراسم عزاداری نیستیم، پروتکل ها رعایت شود رییس جمهور: محرم امسال باید سلامت و سوگواری مردم کنار هم قرار گیرد شرکت ملی نفت ایران موظف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه های روستایی شد جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت/ سری دوم ETF کی عرضه می‌شود؟ افسار بازار لبنیات رها شده است/ صنایع لبنی باز هم گران کردند کارگران «هپکو» خواستار حضور و پاسخگویی تیم مدیریتی شرکت شدند
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
کد خبر: 51323
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
فرمانده سپاه روح الله در اجلاسیه شهدای کارگری استان مرکزی مطرح کرد:

شرط پیروزی در جنگ اقتصادی، ساده زیستی فرماندهان این جبهه است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی شرط پیروزی در جنگ اقتصادی را ساده زیستی فرماندهان این جبهه دانست و گفت: فرماندهان جبهه اقتصادی باید مانند فرماندهان دفاع مقدس ساده‌زیست بوده و با رزمنده‌ها یعنی کارگران و تولیدکنندگان زندگی کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در اجلاسیه شهدای کارگری استان مرکزی که روز چهارشنبه در سالن ورزشی شرکت لاستیک پارس در شهر صنعتی کاوه برگزار شد ضمن بیان اینکه دفاع مقدس همچنان باقی است و تنها سنگر عوض‌شده است گفت: اگر روزی کارگران با تولید خود از خط مقدم جبهه و رزمندگان حمایت می‌کردند، امروز خود در خط مقدم جبهه برای پیروزی در جنگ اقتصادی نبرد می‌کنند.

وی افزود: در جنگ اقتصادی نیازمند عزم جدی و کار جهادی هستیم. اگر پتانسیل نیروی انسانی جوان و تحصیل‌کرده و کارگرانی که هنرمندانه تولید می‌کنند با حس و حال دفاع مقدس به کار گرفته شود، قطعاً پیروزیم.

کریمی شرط پیروزی در جنگ اقتصادی را ساده زیستی فرماندهان این جبهه دانست و بیان کرد: فرماندهان جبهه اقتصادی باید مانند فرماندهان دفاع مقدس ساده‌زیست بوده و با رزمنده‌ها یعنی کارگران و تولیدکنندگان زندگی کنند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی پیروزی در جنگ اقتصادی را مستلزم استفاده بهینه از همه منابع، تحریم اجناس خارجی مشابه تولید داخلی و حمایت از تولید داخلی کارگران دانست و اضافه کرد: اگر به‌جای سرمایه‌داران خارجی به سرمایه‌های خودمان تکیه کنیم و از توان مهندسان و کارگران ایرانی همراه با دانش روز بهره ببریم، می‌توانیم در جنگ اقتصادی پیروز باشیم.

از مجموع ۲۶۵ شهید کارگری استان مرکزی، ۵۸ نفر از آن‌ها متعلق به شهرستان ساوه هستند.

همچنین دو شهید گمنام نیز مهمان اجلاسیه بودند.

یکی از این شهدا که پیکر پاکش در عملیات والفجر ۸ در منطقه بوارین و یک شهید گران‌قدر ۱۷ ساله، در عملیات رمضان در شرق بصره پیکر پاکشان به‌تازگی تفحص شده است.

انتهای پیام/

captcha