اقدامات فرهنگی و عمرانی سپاه روح‌الله در خوزستان+فیلم تعریف 30 پروژه بزرگ در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 98 /اجرای طرح مطالعات اقتصادی و اشتغال‌زایی برای 64 روستای استان مرکزی دیدگاه ۵ سینماگر درباره جشنواره جهانی فجر/ یک جشنواره واقعی با فیلم‌های متنوع آشنایی کامل با فیلم‌های جشنواره بین‌المللی کن +عکس آخرین قیمت انواع تبلت در بازار (تاریخ ۳ اردیبهشت) +جدول کلینزمن: هیچکس از آینده خبر ندارد! پرسپولیس، پاختاکور، السد و الاهلی؛ برنده باش! از داوران روشن دل تا مافیای بوکس/اشک‌های بی جواب مشت زنان ایرانی در بانکوک+ عکس ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق کارمندان تا آخر هفته واریز می‌شود+سند جدیدترین پیش‌بینی از بازار اجاره‌بهای مسکن در سال ۹۸
سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
کد خبر: 51243
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
نماینده مجلس

شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ درباره تفاوت ۲۲ امسال با سال‌های گذشته گفت: امسال چهلمین سالی است که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و ما شاهد حضور بیشتر مردم درصحنه خواهیم بود.

وی افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌طلبد که مردم چون گذشته با حضور باشکوه خود در راهپیمایی‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: برای اینکه این انقلاب به اینجا برسد، شهدا همه زندگی خود را در این راه گذاشتند و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی ادامه داد: حداقل کاری که ما به‌عنوان ملت ایران می‌توانیم بکنیم این است که در روزهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پرشورتر از همه‌سال‌ها در این راهپیمایی شرکت کنیم.

منصوری درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در روز ۲۲ بهمن نگاه همه دنیا به جمهوری اسلامی است و ما نشان خواهیم داد که مردم با آرمان‌های انقلاب، خون شهدا و دفاع از حریم ولایت همچنان استوار و پایدارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: قطعاً این راهپیمایی شلوغ‌تر از تمام راهپیمایی‌هایی که ما در این چهل سال داشتیم، خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha