180 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی افتتاح می‌شود واژگونی تانکر حامل مواد نفتی در اراک 290نماینده مجلس چه نظراتی درباره شفافیت آرا دارند + جدول كلاهبرداري از طریق خرید اجناس در سايت هاي خرید با جعل امضاء كشف محموله ميلياردی لوازم‌آرایشی قاچاق از زير بار كاه در دليجان رکوردهای متفاوت از دیدار استقلال و پرسپولیس/ دو بازیکن بدون باخت رزمایش ایران، چین و روسیه در دریای عمان/ گام‌های محکم‌تری در روابط با چین برداشته خواهد شد عابس، امانتدار شجاع آزاده/ عابس با دیده شهودی، در برابر امامش ادّعا کرد/ پای باید زد به فرق هر چه هست/ عزاداریها را از خود ندانیم معیشت مردم را به جنگ در سوریه فروختیم! / دردسر تازه برای مهناز افشار نشنال: تحریم‌های جدید آمریکا، اینستکس را هم زمین‌گیر می‌کند
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
کد خبر: 51243
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
نماینده مجلس

شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ درباره تفاوت ۲۲ امسال با سال‌های گذشته گفت: امسال چهلمین سالی است که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و ما شاهد حضور بیشتر مردم درصحنه خواهیم بود.

وی افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌طلبد که مردم چون گذشته با حضور باشکوه خود در راهپیمایی‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: برای اینکه این انقلاب به اینجا برسد، شهدا همه زندگی خود را در این راه گذاشتند و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی ادامه داد: حداقل کاری که ما به‌عنوان ملت ایران می‌توانیم بکنیم این است که در روزهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پرشورتر از همه‌سال‌ها در این راهپیمایی شرکت کنیم.

منصوری درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در روز ۲۲ بهمن نگاه همه دنیا به جمهوری اسلامی است و ما نشان خواهیم داد که مردم با آرمان‌های انقلاب، خون شهدا و دفاع از حریم ولایت همچنان استوار و پایدارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: قطعاً این راهپیمایی شلوغ‌تر از تمام راهپیمایی‌هایی که ما در این چهل سال داشتیم، خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha