روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
کد خبر: 51243
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
نماینده مجلس

شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ درباره تفاوت ۲۲ امسال با سال‌های گذشته گفت: امسال چهلمین سالی است که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و ما شاهد حضور بیشتر مردم درصحنه خواهیم بود.

وی افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌طلبد که مردم چون گذشته با حضور باشکوه خود در راهپیمایی‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: برای اینکه این انقلاب به اینجا برسد، شهدا همه زندگی خود را در این راه گذاشتند و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی ادامه داد: حداقل کاری که ما به‌عنوان ملت ایران می‌توانیم بکنیم این است که در روزهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پرشورتر از همه‌سال‌ها در این راهپیمایی شرکت کنیم.

منصوری درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در روز ۲۲ بهمن نگاه همه دنیا به جمهوری اسلامی است و ما نشان خواهیم داد که مردم با آرمان‌های انقلاب، خون شهدا و دفاع از حریم ولایت همچنان استوار و پایدارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: قطعاً این راهپیمایی شلوغ‌تر از تمام راهپیمایی‌هایی که ما در این چهل سال داشتیم، خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha