کشف انبار شکر و روغن احتکار شده در اراک قدرت آمریکا علی‌رغم رجزخوانی‌های ترامپ رو به افول است/ راه‌حل برون رفت از مشکلات اعتماد به جوانان انقلابی است حراست از آراء ملت و جمهوریت نظام سر فصل اصلی خطبه 29 خرداد 88 بود/رهبری به درستی دوای فتنه را روشنگری تشخیص دادند گزارش تصویری| دورهمی خانوادگی شبانه در پارک ملت اراک انفصال ۶۰ قاضی/ چرا خودرو گران است/ سرانجام اسلام آمریکایی/ خداحافظی با دلار ۴۲۰۰ تومانی؟ یک عضو هیئت مدیره برانکو را از ایران فراری داد/ دهن کجی بهاروند و طالقانی به کمیته اخلاق/ دستیاران استراماچونی در تهران/ یحیی در حوالی پرسپولیس؟ نماینده دادستان: اظهارات خاتمی مخدوش و بدون سند است/تخلف هم ثابت نشد چه رسد به تقلب ۸ میلیونی آیت‌الله مکارم‌شیرازی: مذاکره مجدد با آمریکا‌ ‌منطقی و عقلانی نیست/در برابر تحریم‌ها باید مقاومت کرد‌ حذف مهمترین منتقد دولت از ریاست کمیسیون اقتصادی/ چه کسانی از رفتن پورابراهیمی خوشحال می‌شوند؟ خانه را به تابوت حیات وحش تبدیل نکنیم
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
کد خبر: 51243
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
نماینده مجلس

شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ درباره تفاوت ۲۲ امسال با سال‌های گذشته گفت: امسال چهلمین سالی است که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است و ما شاهد حضور بیشتر مردم درصحنه خواهیم بود.

وی افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌طلبد که مردم چون گذشته با حضور باشکوه خود در راهپیمایی‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: برای اینکه این انقلاب به اینجا برسد، شهدا همه زندگی خود را در این راه گذاشتند و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی ادامه داد: حداقل کاری که ما به‌عنوان ملت ایران می‌توانیم بکنیم این است که در روزهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پرشورتر از همه‌سال‌ها در این راهپیمایی شرکت کنیم.

منصوری درباره پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در روز ۲۲ بهمن نگاه همه دنیا به جمهوری اسلامی است و ما نشان خواهیم داد که مردم با آرمان‌های انقلاب، خون شهدا و دفاع از حریم ولایت همچنان استوار و پایدارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت مردم در راهپیمایی یاس و ناامیدی را برای دشمنان به ارمغان خواهد آورد، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی باعث می‌شود که دشمنان بفهمند ملت ایران همچنان منسجم هستند و تهدیدها و تحریم‌های آن‌ها، کارساز نخواهد بود.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: قطعاً این راهپیمایی شلوغ‌تر از تمام راهپیمایی‌هایی که ما در این چهل سال داشتیم، خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha