ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد شورای گفتگو بخش قابل توجهی از مشکلات استان را حل کرده است/ لزوم اعمال معافیت های مالیاتی برای شهرک های صنعتی دولتی تلاش روحانی برای اثبات خود به اصلاح‌طلبان/روحانی در مسیر احیا؟! آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین تقابل گفتمانی در مناسک اربعین حسینی یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!/ رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟ حملات شیمیایی ترکیه به سوریه متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد ده‌ها پله پائین‌تر از «هیچ»! نظرسنجی مریلند| سردار سلیمانی همچنان در صدر محبوبترین چهره‌های ایرانی
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
کد خبر: 50799
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
فرمانده انتظامی شهرستان خمین خبر داد:

پلمب انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از پلمب انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در خمین خبر داد.

سرهنگ عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان خمین در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در عملیات پلیس شهرستان خمین یک انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی شناسایی و در بازرسی از آن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: پلیس با تمام توان و با بکارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم احتکار، قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم مبارزه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان نیز می توانند اخبار و اطلاعات خود را درباره فعالیت سودجویانه و غیرقانونی مبتکران و مفسدان اقتصادی برای برخورد قاطع با آنان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

captcha