‍ ثبت‌نام قطعي  250 نفر تا ششمين روز ثبت‌نام انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزايش 10 درصدي مشاركت قتل خانوادگی در اراک یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت رویترز: اروپایی‌ها در جلسه برجام، ایران را به اِعمال «مکانیسم ماشه» تهدید می‌کنند وقتی اندیشکده انگلیسی هم ادعاهای FATF را زیر سوال می‌برد تلاش وکلای نجفی برای تبدیل قرار بازداشت متهم/ صدور رأی به هفته آینده موکول شد شاهکار یگان پدافندی انصارالله در یمن / شکار ۴ فروند هواگرد سعودی در کمتر از ۱ هفته / احتمال رونمایی سامانه‌های جدید پدافندی در آینده نزدیک +عکس اختلاف ۵۰ درصدی قیمت محصولات کشاورزی از مزرعه تا سفره! / جولان دلالان در سایه کمبود نظارت دستگاه‌های متولی هوآوی چطور جهان را تسخیر کرد؟ قاتل شهید نیروی انتظامی بخشیده شد/ خواب عجیب برادر شهید در شب بخشش باطل سحر محاصره اقتصادی و تحریم
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
کد خبر: 50799
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
فرمانده انتظامی شهرستان خمین خبر داد:

پلمب انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین از پلمب انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در خمین خبر داد.

سرهنگ عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان خمین در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در عملیات پلیس شهرستان خمین یک انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی شناسایی و در بازرسی از آن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خارجی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: پلیس با تمام توان و با بکارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم احتکار، قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم مبارزه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان نیز می توانند اخبار و اطلاعات خود را درباره فعالیت سودجویانه و غیرقانونی مبتکران و مفسدان اقتصادی برای برخورد قاطع با آنان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

captcha