اردوغان نامه ترامپ را به سطل آشغال انداخت پست جالب باشگاه هامبورگ برای مهدی مهدوی‌کیا +عکس هزینه خانواده 4 نفره در تهران چقدر است؟ قدردانی رئیس دفتر ‌رئیس جمهور از سپاه به خاطر بازداشت «زم»/‌ اقتدار امنیتی ایران را به دنیا نشان دادید استقلال تهران ۳ - فجر سپاسی صفر/ صعود شاگردان استرا به یک چهارم نهایی + حاشیه‌ها و تصاویر ترس در جان ضد انقلاب بعد از دستگیری زم/ شیرین نجفی: آنقدر ترسیدم که تمام خط ارتباطی‌ام با دوستانم را خاموش کردم/ در این چند روز کارم فقط گریه و زاری شده کاهش قیمت گوشت و مرغ در بازار پویش جهانی شکستن محاصره تبلیغاتی اربعین با #حب_الحسین_یجمعنا گزارش تصویری| وضعیت این روزهای مرز بین المللی شلمچه ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶
کد خبر: 50430
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی

فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار گفت: اینکه امروز می‌بینیم که خیری در عرصه قرآنی فعالیت می‌کند امیدواریم که ادامه یابد و فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعید فرخي معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در هفتمين جلسه انجمن خيرين قرآني استان مركزي که در بيت امام راحل در خمين برگزار شد گفت: امروز در ادامه حرکت انجمن خیرین قرآنی استان شاهد اهدای مکانی توسط خیر بزرگوار آقای رضایی برای فعالیت‌های قرآنی هستیم.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار با تأکید بر روند موفقیت‌آمیز استان مرکزی درحرکت خیرین تصریح کرد: عمده این موفقیت به نحوه رفتار انجمن خیرین و همکاری اعضای انجمن برمی‌گردد که توانستند در استان مرکزی این اعتماد را به وجود بیاورند و مردم را در این مشارکت سهیم کنند.

وی افزود: اینکه امروز می‌بینیم و شاهدیم که خیری در عرصه قرآنی فعالیت می‌کند و مکانی را به این موضوع اختصاص می‌دهد، قطعاً از ایمان به این حرکت نشات می‌گیرد و امیدواریم که ادامه یابد و فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند.

فرخی با اشاره به اینکه توکل به خدا و کمک گرفتن از مردم نقش ویژه‌ای در توسعه فعالیت‌های قرآنی دارد عنوان کرد: خصوصیت ویژه فعالیت‌های قرآنی در استان مرکزی در چند سال اخیر بوده انجمن خیرین استان توانسته مشارکت مردم را به این عرصه بیاورد چراکه عمده فعالیت‌های قرآنی انجام‌شده در استان متکی بر مشارکت مردم بوده و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده بر این نحوه مشارکت، است.

وی در آستانه چهلمین سال انقلاب و در بیت شریف حضرت امام(ره) در شهر هزار شهید خمین اظهار کرد: بحث قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی در خمین جایگاه خاص خود را دارد که همیشه حمایت خیرین را به همراه داشته و امیدواریم دامنه این فعالیت‌ها روز به روز گسترده تر شود.

انتهای پیام/

captcha