نخستین نفتکش ایرانی به سواحل ونزوئلا رسید پیش‌بینی تداوم وزش باد شدید در ۱۵ استان کشور نرخ سکه و طلا در ۵ خرداد؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۳۰ هزار و ۶۴۰ تومان است حرم‌های مطهر و اماکن زیارتی بعد از ۶۹ روز بازگشایی شدند ویروس کرونا نشان داد در مقابل قدرت الهی قدرت تقابلی وجود ندارد عدم صادرات لبنیات باعث کاهش قیمت شیرخام شده/ تعاون روستایی جلسه خرید تضمینی شیرخام را به علت کرونا برگزار نکرد صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا!
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
کد خبر: 50430
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی

فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار گفت: اینکه امروز می‌بینیم که خیری در عرصه قرآنی فعالیت می‌کند امیدواریم که ادامه یابد و فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعید فرخي معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی روز چهارشنبه در هفتمين جلسه انجمن خيرين قرآني استان مركزي که در بيت امام راحل در خمين برگزار شد گفت: امروز در ادامه حرکت انجمن خیرین قرآنی استان شاهد اهدای مکانی توسط خیر بزرگوار آقای رضایی برای فعالیت‌های قرآنی هستیم.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار با تأکید بر روند موفقیت‌آمیز استان مرکزی درحرکت خیرین تصریح کرد: عمده این موفقیت به نحوه رفتار انجمن خیرین و همکاری اعضای انجمن برمی‌گردد که توانستند در استان مرکزی این اعتماد را به وجود بیاورند و مردم را در این مشارکت سهیم کنند.

وی افزود: اینکه امروز می‌بینیم و شاهدیم که خیری در عرصه قرآنی فعالیت می‌کند و مکانی را به این موضوع اختصاص می‌دهد، قطعاً از ایمان به این حرکت نشات می‌گیرد و امیدواریم که ادامه یابد و فعالیت‌های قرآنی بر مبنای مشارکت مردم توسعه پیدا می‌کند.

فرخی با اشاره به اینکه توکل به خدا و کمک گرفتن از مردم نقش ویژه‌ای در توسعه فعالیت‌های قرآنی دارد عنوان کرد: خصوصیت ویژه فعالیت‌های قرآنی در استان مرکزی در چند سال اخیر بوده انجمن خیرین استان توانسته مشارکت مردم را به این عرصه بیاورد چراکه عمده فعالیت‌های قرآنی انجام‌شده در استان متکی بر مشارکت مردم بوده و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده بر این نحوه مشارکت، است.

وی در آستانه چهلمین سال انقلاب و در بیت شریف حضرت امام(ره) در شهر هزار شهید خمین اظهار کرد: بحث قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی در خمین جایگاه خاص خود را دارد که همیشه حمایت خیرین را به همراه داشته و امیدواریم دامنه این فعالیت‌ها روز به روز گسترده تر شود.

انتهای پیام/

captcha