عدم صادرات لبنیات باعث کاهش قیمت شیرخام شده/ تعاون روستایی جلسه خرید تضمینی شیرخام را به علت کرونا برگزار نکرد صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
کد خبر: 50182
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی خبر داد:

رهاسازی 106 خودروی گرفتار در برف و کولاک در استان مرکزی/ امدادرسانی به 292 نفر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی گفت:به همت جمعیت هلال‌احمر استان، حدود ۱۰۶ خودرو از گرفتاری در برف و کولاک رهاشده‌اند.

 محمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: همزمان با شروع نزولات آسمانی و بارش برف، از دو روز گشته تا کنون جمعیت هلال احمر در نقاط مختلف استان، در حال خدمات رسانی است.

وی افزود : تا کنون ۲۹۲ نفر از خدمات امداد و نجات، جمعیت هلال احمر بهره مند شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از خدمات رسانی در محورهای استان از جمله تفرش، خمین، شازند، دلیجان و آشتیان خبر داد و تصریح کرد: به همت جمعیت هلال احمر استان، حدود ۱۰۶ خودرو گرفتار در برف و کولاک رها شده اند.

وی ادامه داد: این رهاسازی در غالب بستن زنجیر چرخ، هدایت به مسیر اصلی و بکسل کردن آنها از جمله خدماتی است که به خودرو ها ارائه شده است.

محمدی درباره اسکان اضطراری در پایگاههای ثابت جاده ای عنوان کرد: تاکنون 10 نفر در این پایگاهها اسکان یافتند.

وی درباره آمار مصدومان اظهار کرد: همزمان با بارش برف، حوادث جاده ای نیز رخ داد که ۴ نفر از مصدومان به وسیله جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند. همچنین ۱۶ مصدوم سرپایی نیز در محل مداوا شدند و نیاز به انتقال نداشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به توزیع اقلام تغذیه ای و غذایی برای در راه ماندگان، گفت: کنسروجات، خرما، نان، آب معدنی و بیسکویت از اقلامی است که بین افرادی که در کولاک و برف گیر افتاده اند، توزیع شده است.

محمدی تصریح کرد: علاوه بر ۱۲ پایگاه ثابت بین راهی، ۸ پست سیار و یک پایگاه کوهستان جمعیت هلال احمر استان مرکزی، کشیک شهرستان ها نیز همچنان فعال است.

وی افزود: بیش از ۱۲۰ نفر روز، نیروهای داوطلب و پرسنل نجات گر در حال خدمات رسانی به مسافرین و هموطنان در کل استان مرکزی، هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به سرمای شدید هوا و بارش برف در نقاط مختلف استان و کشور از هم استانی ها خواست که از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مسافران، در هنگام تردد در محورها حتما تجهیزات گرمایشی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

captcha