اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور بازدید وزیر میراث فرهنگی از بازار تاریخی اراک و مدرسه سپهداری سهم بخش گردشگری کشور باید استان به استان دنبال شود/ لزوم توجه به حفظ فضاهای گردشگری و بنا های تاریخی بازدید وزیر میراث فرهنگی از موزه چهار فصل اراک گردشگری می تواند رتبه نخست درآمد پایدار کشور باشد استان مرکزی در رتبه دوم رفع موانع تولید در کشور/ 12 هزار و 500 شغل طی 7 ماهه نخست امسال در استان ایجاد شد
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰
کد خبر: 50
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
یادداشت

ننگ بر این دیپلماسی لبخند

خوشا آنانکه با ندای "قالوا ربنا الله " راه سرخ جهاد را آغاز و با استقامت و توکل بر خدا رستگار شدند و بدا به حال آنانکه امید بر کاخ سیاه کدخدا بستند و با یزیدیان زمان، امان نامه کفر و شرک را امضا کردند تا کفتارهای آل یهود با دیدن این سستی گستاخ تر از گذشته چنگال خود را درخون شیعیان بی پناه فرو برند.

به گزارش دیارآفتاب به نقل از نسل فردا ؛ درد و ابتلای بزرگ عالم اسلام در زمانه ما این است که دشمن مستکبر و شیطان بزرگ، ملت های مسلمان را با زمامدارانی دون مایه و سفاک به استضعاف و فلاکت کشانده و با ثروت کشورهای اسلامی، امت رسول الله را به خاک وخون میکشد. این درد و اندوه جانگداز را به کجا ببریم و با کدام دادرس درمیان گذاریم؟


شکایت و استغاثه امت اسلام از غزه، کرانه باختری، سوریه، عراق، عربستان، یمن، نیجریه، بحرین، افغانستان و... همچنان بلند است اما باوجود این همه سازمان حقوق بشری، دریغ از یک دادرس . در این کشتار ناجوانمردانه، بزرگترین گناه آیت الله نمر و یارانش محبت امیرالمومنین(ع)و فرزند پاکش است ؛ آری امام عشق حضرت روح الله آن بت شکن قرن درست فرمود: "بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود"


 تاریکی و بیداد این ظلمتکده جهانی، آیتی است بر پایان یلدای غیبت و نزدیکی صبح ظهور؛ و همین نشانه های طلوع خورشید عدالت درموج بیداری اسلامی، خفاش های سعودی و اربابان جهانخوارش را مضطرب کرده است .


چه اینکه فلق صبح صادق وقتی آشکار می شود که شب به اوج خود رسیده باشد. خوشا آنانکه با ندای "قالوا ربنا الله " راه سرخ جهاد را آغاز و با استقامت و توکل بر خدا رستگار شدند و بدا به حال آنانکه امید بر کاخ سیاه کدخدا بستند و با یزیدیان زمان، امان نامه کفر و شرک را امضا کردند تا کفتارهای آل یهود با دیدن این سستی و رخوت دستگاه دیپلم ماستی ما، گستاخ تر از گذشته چنگال خود را درخون شیعیان بی پناه فرو برند.


مگر نه اینکه شیخ نمر، شیخ زکزاکی، حوثی های یمن وحزب الله لبنان برادران مسلمان مایند و به دلگرمی انقلاب اسلامی ما قدم در راه مبارزه و جهاد فی سبیل الله گذارده اند؟ آیا ما درقبال این خونها و جان های پاک، وظیفه ای جز صدور بیانیه نداریم؟


آیا درمقابل کشتار ۵۰۰۰ مسلمان در فاجعه منا، غیرت انقلابی از خود نشان دادیم یا با دیپلماسی لبخند دست در چنگال خونین شیطان بزرگ نهادیم و به شیوه های حقیرانه اندیشیدیم تا با هزار خفت و ذلت همچنان وعده رفع تحریم بشنویم؟


ننگ بر جماعتی که از آن امام بت شکن انقلابی مدافع محرومین که دشمن مستکبر و یار مظلومان بود، فقط با نامش بازی کنند و باشعارهای پر زرق و برق برای فریب مردم نقشه های تزویر و نیرنگ بکشند .


ورود معترضان به سفارت آل یهود، هر چند در روابط بین الملل اقدامی غیرمتعارف بود، اما سوال ما از دولت محترم این است که اگر رییس دولت و وزارت خارجه در این دوسال، برای دفاع از مسلمانان و شیعیان تحت ستم -که هیچ پناهی جز خدا ندارند- با غیرت و شجاعت پیگیری واقعی و اقدام عملی می کرد، آیا مردم در مقابل سفارت سعودی چنین میکردند؟


طبیعت مردم ما بارها نشان داده که اگر دولت نتواند یا نخواهد از شخصیت، عزت و آرمان های بلند مردم دفاع کند، خودشان وارد عمل می شوند و به شیوه پیروان واقعی خط امام(ره) سیلی انتقام بر صورت ظالم می نوازند.


در تسخیر لانه جاسوسی(زمان مهندس بازرگان)، دفاع از خرمشهر (زمان بنی صدر خائن)، ۹ دی و.... این ویژگی مردم نمایان شد تا مرهمی باشد بر زخم بی بصیرتی یا مسامحه کاری خواص و دولتمردان .

یادداشت از محمداسدی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار