همایش «خانواده، جایگاه و قداست آن» در اراک برگزار می‌شود مقابله با‌ خلق پول و تورم ‌با کاهش ناترازی بانک‌ها‌ تهران 7 سال بدون مازوت؛ اراک هر سال بیشتر از پارسال! نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
کد خبر: 50
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
یادداشت

ننگ بر این دیپلماسی لبخند

خوشا آنانکه با ندای "قالوا ربنا الله " راه سرخ جهاد را آغاز و با استقامت و توکل بر خدا رستگار شدند و بدا به حال آنانکه امید بر کاخ سیاه کدخدا بستند و با یزیدیان زمان، امان نامه کفر و شرک را امضا کردند تا کفتارهای آل یهود با دیدن این سستی گستاخ تر از گذشته چنگال خود را درخون شیعیان بی پناه فرو برند.

به گزارش دیارآفتاب به نقل از نسل فردا ؛ درد و ابتلای بزرگ عالم اسلام در زمانه ما این است که دشمن مستکبر و شیطان بزرگ، ملت های مسلمان را با زمامدارانی دون مایه و سفاک به استضعاف و فلاکت کشانده و با ثروت کشورهای اسلامی، امت رسول الله را به خاک وخون میکشد. این درد و اندوه جانگداز را به کجا ببریم و با کدام دادرس درمیان گذاریم؟


شکایت و استغاثه امت اسلام از غزه، کرانه باختری، سوریه، عراق، عربستان، یمن، نیجریه، بحرین، افغانستان و... همچنان بلند است اما باوجود این همه سازمان حقوق بشری، دریغ از یک دادرس . در این کشتار ناجوانمردانه، بزرگترین گناه آیت الله نمر و یارانش محبت امیرالمومنین(ع)و فرزند پاکش است ؛ آری امام عشق حضرت روح الله آن بت شکن قرن درست فرمود: "بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود"


 تاریکی و بیداد این ظلمتکده جهانی، آیتی است بر پایان یلدای غیبت و نزدیکی صبح ظهور؛ و همین نشانه های طلوع خورشید عدالت درموج بیداری اسلامی، خفاش های سعودی و اربابان جهانخوارش را مضطرب کرده است .


چه اینکه فلق صبح صادق وقتی آشکار می شود که شب به اوج خود رسیده باشد. خوشا آنانکه با ندای "قالوا ربنا الله " راه سرخ جهاد را آغاز و با استقامت و توکل بر خدا رستگار شدند و بدا به حال آنانکه امید بر کاخ سیاه کدخدا بستند و با یزیدیان زمان، امان نامه کفر و شرک را امضا کردند تا کفتارهای آل یهود با دیدن این سستی و رخوت دستگاه دیپلم ماستی ما، گستاخ تر از گذشته چنگال خود را درخون شیعیان بی پناه فرو برند.


مگر نه اینکه شیخ نمر، شیخ زکزاکی، حوثی های یمن وحزب الله لبنان برادران مسلمان مایند و به دلگرمی انقلاب اسلامی ما قدم در راه مبارزه و جهاد فی سبیل الله گذارده اند؟ آیا ما درقبال این خونها و جان های پاک، وظیفه ای جز صدور بیانیه نداریم؟


آیا درمقابل کشتار ۵۰۰۰ مسلمان در فاجعه منا، غیرت انقلابی از خود نشان دادیم یا با دیپلماسی لبخند دست در چنگال خونین شیطان بزرگ نهادیم و به شیوه های حقیرانه اندیشیدیم تا با هزار خفت و ذلت همچنان وعده رفع تحریم بشنویم؟


ننگ بر جماعتی که از آن امام بت شکن انقلابی مدافع محرومین که دشمن مستکبر و یار مظلومان بود، فقط با نامش بازی کنند و باشعارهای پر زرق و برق برای فریب مردم نقشه های تزویر و نیرنگ بکشند .


ورود معترضان به سفارت آل یهود، هر چند در روابط بین الملل اقدامی غیرمتعارف بود، اما سوال ما از دولت محترم این است که اگر رییس دولت و وزارت خارجه در این دوسال، برای دفاع از مسلمانان و شیعیان تحت ستم -که هیچ پناهی جز خدا ندارند- با غیرت و شجاعت پیگیری واقعی و اقدام عملی می کرد، آیا مردم در مقابل سفارت سعودی چنین میکردند؟


طبیعت مردم ما بارها نشان داده که اگر دولت نتواند یا نخواهد از شخصیت، عزت و آرمان های بلند مردم دفاع کند، خودشان وارد عمل می شوند و به شیوه پیروان واقعی خط امام(ره) سیلی انتقام بر صورت ظالم می نوازند.


در تسخیر لانه جاسوسی(زمان مهندس بازرگان)، دفاع از خرمشهر (زمان بنی صدر خائن)، ۹ دی و.... این ویژگی مردم نمایان شد تا مرهمی باشد بر زخم بی بصیرتی یا مسامحه کاری خواص و دولتمردان .

یادداشت از محمداسدی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار