نامه ۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال +اسامی امضا‌کنندگان شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته فوت عابر پیاده در سانحه رانندگی در اراک   قتل جوان 21 ساله در اراک/قاتل در کمتر از 3 ساعت دستگیر شد  از فعالیت بیش از 9هزار جهادگر در ضدعفونی معابر تا تولید 500هزار ماسک بهداشتی هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در تفرش ثبت نشده است فیلم| توضیحات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در خصوص ضدعفونی شبانه شهر سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
کد خبر: 49857
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

آمریکایی‌ها دلسوز ما نیستند/ اقتدار ایران حاصل رهنمودهای درست مقام معظم رهبری است

نماینده مجلس شورای اسلامی اقتدار ایران در منطقه را حاصل رهنمودهای درست مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: خارج از تمام بحث‌های سیاسی با تمام وجود اعتقادداریم که رهبر انقلاب با آگاهی و هوشیاری کشور را هدایت می‌کنند تا آسیب پذیری ما کم شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید مهدی مقدسی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در جلسه پرسش و پاسخ اساتید دانشگاه علوم پزشکی از نمایندگان مجلس، با اشاره به اینکه نه آمریکا و نه حتی روسیه، دلسوز ما نیستند گفت: منطق دنیا این است که هرکس برای منفعت خود تلاش می‌کند. حتی بعضی کشورها مانند هند به بهانه نپیوستن ایران به CFT در تعهدات خود خلف وعده کردند.

وی افزود: کشورهای دیگر، هر وقت منافع خود را نزدیک به ایران ببینند به ایران نزدیک می‌شوند و زمانی که منفعتی نبینند از تعهدات خارج می‌شوند.

مقدسی اقتدار ایران در منطقه را حاصل رهنمودهای درست مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: خارج از تمام بحث‌های سیاسی با تمام وجود اعتقادداریم که رهبر انقلاب با آگاهی و هوشیاری کشور را هدایت می‌کنند تا آسیب‌پذیری ما کم شود.

این نماینده مجلس در خصوص تعامل با دنیا اظهار کرد: نباید در مراودات خود مشکلات مردم را فراموش کنیم و نباید دور خودمان دیوار بکشیم و بگوییم با دنیا کاری نداریم. باید در تعهدات خود مانند CFT شرط و شروط بگذاریم و هر موقع در مسائلی که خط قرمز ماست وارد شدند، از تعهدات خارج می‌شویم.

وی افزود: مصوبه مجلس این است که هر وقت کشورهای طرف تعهد با خطوط قرمز ما مخالفت کنند، از آن خارج می‌شویم.

مقدسی با اشاره به لزوم تعامل با دنیا، عنوان کرد: من اعتقاددارم که مردم الآن دچار مشکل‌اند، کارخانه‌ها در حال تعطیلی‌اند و ما باید با دنیا تعامل داشته باشیم. این تعامل به این معنی نیست که ذلت را بپذیریم، منطق سیاسی، منطق اقتصادی و ... باید حاکم باشد.

وی ادامه داد: تنش‌زدایی با کشورهای منطقه، با کشورهای همسایه را باید باتدبیر دنبال کنیم. همه ما تا آخرین قطره خون از نظام حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

captcha