اروپا شریک قابل اعتمادی نیست/ هیچ گام مثبتی از اروپا در عملیاتی کردن برجام مشاهده نمی شود/ تهدیدات کشورهای غربی نمی تواند در اراده ملت ایران موثر واقع شود آموزش موسیقی تاثیر مثبتی بر یادگیری دانش‌آموزان دارد تلاش برای افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه حمل و نقل پیشرفته عمیقا معتقدم علیرغم کمبودها می‌توان اتفاقی بزرگ را در قوه قضائیه رقم زد/ ۷۰۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی جذب قوه قضاییه می‌شوند/ ان‌شاءالله در دولت آن چنان تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری شود که ما شاهد کاهش ورودی پرونده‌ها باشیم خبرگزاری فرانسه: ساقط کردن پهپاد پیچیده آمریکا نشان داد که موشک‌های ایرانی را باید جدی گرفت طرح دولت برای بدهکار کردن مستاجران!/ وام دهی به مستاجران به نفع اجاره نشین‌ها یا صاحب‌خانه‌ها؟ آقای مطهری شعار «دوربین من اسلحه من» متعلق به چه جریانی است؟ دلایل مدیران نظام بانکی برای دیدار با رئیس‌جمهور طرح رعد 26/تصاویر کدخدایی: شورای نگهبان تمام تلاش خود را برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات به‌کار می‌بندد
سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
کد خبر: 49807
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س):

آمریکایی‌ها از ترس نیروهای مقاومت با لباس زنانه فرار می‌کردند

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) با اشاره به اینکه توانمندی نیروهای مقاومت در دوران مقابله با آمریکایی‌ها بسیار والا بود، گفت: آمریکایی‌ها از ترس نیروهای مقاومت با لباس زنانه از سوریه فرار می‌کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اروم نیوز، سردار رحیم نوعی اقدم صبح امروز در گردهمایی تبیین نقش جمهوری اسلامی در جبهه مقاومت که در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا امروز به این باور رسیده پ که در هر خاکی که ایران حضور داشته باشد آن جا جای آمریکا نیست.

وی، افزود: در سوریه سربازان آمریکایی از ترس جبهه مقاومت لباس های زنانه پوشیده و فرار می کردند.

 فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) ، با اشاره به اینکه بشار اسد با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی در قدرت باقی ماند، گفت: بشار اسد می گفت امام من به من گفته بمان و مقاومت کن و من یقین داردم امام من بدون حکمت سخن نمی گوید.

وی، ادامه داد: حکّام عربی بعد از سرنگونی خود می‌گفتند نتیجه حمایت آمریکا و ترکیه از ما سقوط و خفت ما بود و نتیجه حمایت ایران از اسد پیروزی سوریه و بقا اسد بود.

سردار نوعی اقدم، وجود افراد غرب پرست و دلداده غرب در کشور را دلیلی برای بیداری و بصیرت هرچه بیشتر مردم دانست.

وی، همچنین اذعان داشت: کشورهای غربی دلیل سکوت خود در برابر قلدری های آمریکا را ترس رهبرانشان از سردمداران این کشور می‌دانند و دلیل ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار را شجاعت رهبران معرفی می‌کنند که همین امر نمایانگر عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در سراسر جهان است.

انتهای پیام/

captcha