۹۱۷ پروژه در استان مرکزی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمدشان را صرف اجاره‌بها می‌کنند ورزشگاه آل‌مکتوم در تسخیر ایرانی‌ها ۱۰۰ درصد بذر گندم در داخل تولید می‌شود/ تهیه برنامه ۱۲ ساله برای خوداتکایی گندم توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان» مهاجم سابق پرسپولیس به سوون سامسونگ پیوست روسیه: هدف آمریکا از خروج از برجام، بی‌ثباتی اوضاع در ایران است با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آید طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین 1+5 مدعی قهرمانی آسیا در یک سمت جدول؟!
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۵
کد خبر: 49807
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س):

آمریکایی‌ها از ترس نیروهای مقاومت با لباس زنانه فرار می‌کردند

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) با اشاره به اینکه توانمندی نیروهای مقاومت در دوران مقابله با آمریکایی‌ها بسیار والا بود، گفت: آمریکایی‌ها از ترس نیروهای مقاومت با لباس زنانه از سوریه فرار می‌کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اروم نیوز، سردار رحیم نوعی اقدم صبح امروز در گردهمایی تبیین نقش جمهوری اسلامی در جبهه مقاومت که در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا امروز به این باور رسیده پ که در هر خاکی که ایران حضور داشته باشد آن جا جای آمریکا نیست.

وی، افزود: در سوریه سربازان آمریکایی از ترس جبهه مقاومت لباس های زنانه پوشیده و فرار می کردند.

 فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) ، با اشاره به اینکه بشار اسد با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی در قدرت باقی ماند، گفت: بشار اسد می گفت امام من به من گفته بمان و مقاومت کن و من یقین داردم امام من بدون حکمت سخن نمی گوید.

وی، ادامه داد: حکّام عربی بعد از سرنگونی خود می‌گفتند نتیجه حمایت آمریکا و ترکیه از ما سقوط و خفت ما بود و نتیجه حمایت ایران از اسد پیروزی سوریه و بقا اسد بود.

سردار نوعی اقدم، وجود افراد غرب پرست و دلداده غرب در کشور را دلیلی برای بیداری و بصیرت هرچه بیشتر مردم دانست.

وی، همچنین اذعان داشت: کشورهای غربی دلیل سکوت خود در برابر قلدری های آمریکا را ترس رهبرانشان از سردمداران این کشور می‌دانند و دلیل ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار را شجاعت رهبران معرفی می‌کنند که همین امر نمایانگر عزت و اقتدار جمهوری اسلامی در سراسر جهان است.

انتهای پیام/

captcha