کاربران شبکه‌های اجتماعی دولت را مجبور به عقب نشینی کردند/ از واکنش کاربران به طرح تشکیل وزارت بازرگانی تا خروج این طرح از دستور کار مجلس+تصاویر نفت فاقد بخش خصوصی اهلیت دار برای تحویل پالایشگاه شازند است مصوبه ستاد رفع موانع تولید برای شرکت هپکو و آذرآب اجرا نمی شود موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد/امید سیدحسن نصرالله به نماز خواندن در مسجدالاقصی یک امید کاملاً عملی است اسكان و تغذیه 200 هزار زائر توسط ستاد اربعین استان مرکزی طراحان اصلی قانون‌شکنی‌ها به دنبال دوقطبی کردن جامعه هستند/تلاش‌های نیروی انتظامی در حراست از قانون قابل‌تقدیر است باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۱۲۰ كيلوگرم حشیش منهدم شد قاطعیت نیروی انتظامی در برخورد با قانون شکنان، امنیت جامعه را تضمین می‌کند/ ضایع کردن حقوق جامعه قابل چشم‌پوشی نیست همه چیز درباره حذف قبوض کاغذی برق از دو ماه دیگر / چگونه باید با قبض کاغذی خداحافظی کرد؟ انتصاب رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی(ره)
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
کد خبر: 49797
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي:

سهم 12هزار ميليارد ريالی استان ازتسهيلات رونق توليد/ عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي با اشاره به اینکه عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است گفت: از بانک‌های عامل درخواست تسريع در روند بررسي و پرداخت طرح‌ها را داريم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرين وضعيت پرداخت تسهيلات رونق توليد در بنگاه‌های توليدي كوچك و متوسط استان گفت: طبق آخرين گزارش در حال حاضر  ٥٣٧ واحد توليدي متقاضي دريافت تسهيلات رونق توليد در سامانه بهين ياب ثبت‌نام کرده‌اند.

فرخی اظهار کرد: از تعداد ٥٣٧ طرح ثبت نامي ٣١٩ طرح با مجموع ١٢ هزار و ٩٢٩ ميليارد ريال تسهيلات درخواستي، به تصويب رسيده و به بانک‌های عامل استان جهت دريافت تسهيلات معرفی‌شده‌اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ٥٤ درصد طرح‌های معرفی‌شده به بانک‌های عامل با ١٧٤ متقاضي در  حوزه صنعت ، ٤٤ درصد طرح‌ها با ١٤٢ متقاضي در حوزه كشاورزي و حدود يك درصد طرح‌ها با ٣ متقاضي در حوزه گردشگري است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي بیان کرد: از اين تعداد تا به امروز به ١٧٢ واحد توليدي متقاضي دريافت تسهيلات مجموعاً ٣ هزار و ٣٢٧ ميليارد ريال تسهيلات پرداخت‌شده است.

فرخی افزود: تولیدکنندگان متقاضي دريافت تسهيلات رونق توليد می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بهين ياب از اين تسهيلات بهره‌مند شوند .

وی اضافه کرد: در اين دوره تسهيلات سرمايه در گردش، تسهيلات سرمايه ثابت، تسهيلات نوسازي و بازسازي صنايع ، در حوزه صنعت و در بخش‌های كشاورزي و گردشگري نيز به متقاضيان پرداخت می‌شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي با اشاره به اینکه عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است خاطرنشان کرد: از بانک‌های عامل درخواست تسريع در روند بررسي و پرداخت طرح‌ها را داريم و انتظار داريم با توجه به اينكه بانک‌های خصوصي از منابع استان استفاده می‌کنند در اين طرح شاهد عملكرد بهتري از آنان باشيم .

فرخی خاطرنشان کرد: در سال جاري 12هزار ميليارد ريال تسهيلات رونق توليد سهم استان مركزي است.

انتهای پیام

captcha