آب گرفتگی معابر اراک +تصاویر بارش برف بی سابقه در اولین روزهای سال۹۸ +تصاویر وعده‌های سرخرمن آقای وزیر به جوانان/ همه خواسته جوان‌ها در ورزش خلاصه نمی‌شود مدیریت اطلاع رسانی در شرایط بحرانی/ چه چیزی باعث می شود در حوادث طبیعی بازار شایعات داغ شود؟ اقدام جالبی که رهبر معظم انقلاب با آن یک سیل را بند آوردند پیشگیری از سکته‌های قلبی با «شربت تره»/ این نوشیدنی کم‌خونی شما را رفع می‌کند نکاتی مفید برای آنکه عمرتان را طولانی کنید/ ماسکی معجزه آسا برای رشد مو/ بعد از مصرف این خوراکی‌ها لب به پرتقال نزنید از برگزاری جشن تولد سید حسن نصرالله و ورود جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکا به خلیج فارس تا طرح واشنگتن برای ترور اسد + تصاویر مقایسه پلاتوی حسینی بای و گزارشگر سی ان ان +تصویر نرخ سکه و طلا در ۶ فروردین ۹۸/ قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۲۸ هزار تومان شد + جدول
چهارشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۳
کد خبر: 49797
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي:

سهم 12هزار ميليارد ريالی استان ازتسهيلات رونق توليد/ عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي با اشاره به اینکه عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است گفت: از بانک‌های عامل درخواست تسريع در روند بررسي و پرداخت طرح‌ها را داريم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سعيد فرخي معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرين وضعيت پرداخت تسهيلات رونق توليد در بنگاه‌های توليدي كوچك و متوسط استان گفت: طبق آخرين گزارش در حال حاضر  ٥٣٧ واحد توليدي متقاضي دريافت تسهيلات رونق توليد در سامانه بهين ياب ثبت‌نام کرده‌اند.

فرخی اظهار کرد: از تعداد ٥٣٧ طرح ثبت نامي ٣١٩ طرح با مجموع ١٢ هزار و ٩٢٩ ميليارد ريال تسهيلات درخواستي، به تصويب رسيده و به بانک‌های عامل استان جهت دريافت تسهيلات معرفی‌شده‌اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ٥٤ درصد طرح‌های معرفی‌شده به بانک‌های عامل با ١٧٤ متقاضي در  حوزه صنعت ، ٤٤ درصد طرح‌ها با ١٤٢ متقاضي در حوزه كشاورزي و حدود يك درصد طرح‌ها با ٣ متقاضي در حوزه گردشگري است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي بیان کرد: از اين تعداد تا به امروز به ١٧٢ واحد توليدي متقاضي دريافت تسهيلات مجموعاً ٣ هزار و ٣٢٧ ميليارد ريال تسهيلات پرداخت‌شده است.

فرخی افزود: تولیدکنندگان متقاضي دريافت تسهيلات رونق توليد می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بهين ياب از اين تسهيلات بهره‌مند شوند .

وی اضافه کرد: در اين دوره تسهيلات سرمايه در گردش، تسهيلات سرمايه ثابت، تسهيلات نوسازي و بازسازي صنايع ، در حوزه صنعت و در بخش‌های كشاورزي و گردشگري نيز به متقاضيان پرداخت می‌شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مركزي با اشاره به اینکه عملكرد بانک‌های خصوصي در پرداخت تسهیلات ضعيف است خاطرنشان کرد: از بانک‌های عامل درخواست تسريع در روند بررسي و پرداخت طرح‌ها را داريم و انتظار داريم با توجه به اينكه بانک‌های خصوصي از منابع استان استفاده می‌کنند در اين طرح شاهد عملكرد بهتري از آنان باشيم .

فرخی خاطرنشان کرد: در سال جاري 12هزار ميليارد ريال تسهيلات رونق توليد سهم استان مركزي است.

انتهای پیام

captcha