اروپا شریک قابل اعتمادی نیست/ هیچ گام مثبتی از اروپا در عملیاتی کردن برجام مشاهده نمی شود/ تهدیدات کشورهای غربی نمی تواند در اراده ملت ایران موثر واقع شود آموزش موسیقی تاثیر مثبتی بر یادگیری دانش‌آموزان دارد تلاش برای افزایش شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه حمل و نقل پیشرفته عمیقا معتقدم علیرغم کمبودها می‌توان اتفاقی بزرگ را در قوه قضائیه رقم زد/ ۷۰۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی جذب قوه قضاییه می‌شوند/ ان‌شاءالله در دولت آن چنان تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری شود که ما شاهد کاهش ورودی پرونده‌ها باشیم خبرگزاری فرانسه: ساقط کردن پهپاد پیچیده آمریکا نشان داد که موشک‌های ایرانی را باید جدی گرفت طرح دولت برای بدهکار کردن مستاجران!/ وام دهی به مستاجران به نفع اجاره نشین‌ها یا صاحب‌خانه‌ها؟ آقای مطهری شعار «دوربین من اسلحه من» متعلق به چه جریانی است؟ دلایل مدیران نظام بانکی برای دیدار با رئیس‌جمهور طرح رعد 26/تصاویر کدخدایی: شورای نگهبان تمام تلاش خود را برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات به‌کار می‌بندد
سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
کد خبر: 49769
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
شرایط روحی خیلی خوبی داریم

شجاعی: ویتنام مقابل عراق از حد انتظارمان بهتر بود

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری قبل از بازی با ویتنام گفت: همواره به فکر احترام هستیم و نمی‌خواهیم به تیمی بی احترامی کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرورزشی، مسعود شجاعی در نشست خبری گفت: بعد از بردی که مقابل یمن کسب کردیم شرایط روحی خیلی خوبی داریم. از لحاظ فیزیکی و روحی شرایط خیلی خوبی داریم.

وی افزود: بازی به بازی پیش می‌رویم. تمام تمرکز خود را معطوف به بازی ویتنام کرده ایم. باید بگویم دیدار آن‌ها مقابل عراق چیزی نبود که ما از آن‌ها انتظار داشتیم. ویتنام خیلی بهتر از حد انتظاراتمان بازی کرد.

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه باوجود احترام ایران به سایر کشورها، اما بعضی تیم‌ها به ایران احترام نمی‌گذارند، گفت: متوجه این صحبت نمی‌شوم. منظورم این بود که می‌خواهم بهترین نتیجه را با حفظ احترام به سایر تیم‌ها بگذاریم. همواره به فکر احترام هستیم و نمی‌خواهیم به تیمی بی احترامی کنیم.

انتهای پیام/

captcha