۹۱۷ پروژه در استان مرکزی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمدشان را صرف اجاره‌بها می‌کنند ورزشگاه آل‌مکتوم در تسخیر ایرانی‌ها ۱۰۰ درصد بذر گندم در داخل تولید می‌شود/ تهیه برنامه ۱۲ ساله برای خوداتکایی گندم توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان» مهاجم سابق پرسپولیس به سوون سامسونگ پیوست روسیه: هدف آمریکا از خروج از برجام، بی‌ثباتی اوضاع در ایران است با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آید طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین 1+5 مدعی قهرمانی آسیا در یک سمت جدول؟!
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۴
کد خبر: 49769
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
شرایط روحی خیلی خوبی داریم

شجاعی: ویتنام مقابل عراق از حد انتظارمان بهتر بود

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری قبل از بازی با ویتنام گفت: همواره به فکر احترام هستیم و نمی‌خواهیم به تیمی بی احترامی کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرورزشی، مسعود شجاعی در نشست خبری گفت: بعد از بردی که مقابل یمن کسب کردیم شرایط روحی خیلی خوبی داریم. از لحاظ فیزیکی و روحی شرایط خیلی خوبی داریم.

وی افزود: بازی به بازی پیش می‌رویم. تمام تمرکز خود را معطوف به بازی ویتنام کرده ایم. باید بگویم دیدار آن‌ها مقابل عراق چیزی نبود که ما از آن‌ها انتظار داشتیم. ویتنام خیلی بهتر از حد انتظاراتمان بازی کرد.

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه باوجود احترام ایران به سایر کشورها، اما بعضی تیم‌ها به ایران احترام نمی‌گذارند، گفت: متوجه این صحبت نمی‌شوم. منظورم این بود که می‌خواهم بهترین نتیجه را با حفظ احترام به سایر تیم‌ها بگذاریم. همواره به فکر احترام هستیم و نمی‌خواهیم به تیمی بی احترامی کنیم.

انتهای پیام/

captcha