۹۱۷ پروژه در استان مرکزی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمدشان را صرف اجاره‌بها می‌کنند ورزشگاه آل‌مکتوم در تسخیر ایرانی‌ها ۱۰۰ درصد بذر گندم در داخل تولید می‌شود/ تهیه برنامه ۱۲ ساله برای خوداتکایی گندم توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان» مهاجم سابق پرسپولیس به سوون سامسونگ پیوست روسیه: هدف آمریکا از خروج از برجام، بی‌ثباتی اوضاع در ایران است با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آید طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین 1+5 مدعی قهرمانی آسیا در یک سمت جدول؟!
پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۷
کد خبر: 49688
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶

اولين همايش شبكه فرهنگيان و فرهيختگان كاركنان انتظامي استان مركزي برگزار شد

فرمانده انتظامي استان از برگزاري اولين همايش شبكه فرهنگيان و فرهيختگان اين فرماندهي با حضور 200 نفر از كاركنان انتظامي استان در قالب 9 كارگاه خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار" كيومرث عزيزي" فرمانده انتظامي استان مرکزی در حاشيه برگزاري اولين همايش شبكه فرهنگيان و فرهيختگان كاركنان انتظامي استان مركزي گفت: در تمامي دوران انقلاب اسلامي، دشمن با توجه به قدرت فرهنگي ايران اسلامي، دست به يك تهاجم فرهنگي گسترده عليه فرهنگ اصيل اسلامي ايران زده و باهدف قرار دادن اعتقادات مردم، سعي در تضعيف اين قدرت فرهنگي ايران اسلامي داشته است.

وي با اشاره به توانمندي ايران اسلامي در بسيج مردمي علیه فرهنگ وارداتي غرب گفت: در تمامي دوران انقلاب سلسله تحولات سياسي، اجتماعي و فرهنگي و پيروزي حرکت عظيم مردمي و از سويي قدرت ديني و معنوي تسري يافته در جامعه ، نقشي تعيين‌کننده در معادلات سياسي و تصميم‌گيري‌هاي جهاني يافته است.

عزيزي تأکید كرد: امروزه انقلاب اسلامي ايران، تجلي تحقق قدرت نرم به شمار می‌رود، چراکه انقلاب اسلامي ايران از رهگذر تبيين انديشه و آرمان عدالت‌خواهانه خود درصدد آن بوده با روش‌هاي غيرمستقيم به نتيجه دلخواه و مطلوب يعني بيداري اسلامي دست يابد.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به برنامه‌ریزی نيروي انتظامي در بهره‌گیری از ظرفیت‌های نخبگان فرهنگي در حوزه جنگ نرم تصريح كرد: اولين همايش شبكه فرهنگيان و فرهيختگان كاركنان انتظامي استان با اين نگرش با حضور 200 نفر از فرهيختگان درون‌سازمانی در 9 گروه حافظان وقاریان ، مجريان ، راويان ، مبلغان ، مؤذنان ، عكاسان ، مداحان ، اهل‌قلم و طراحان برنامه‌ریزی و از امروز فعاليت خود را آغاز كرد.

وي افزود: اين همايش در قالب 9 كارگاه آموزشي باهدف افزايش توان كاركنان انتظامي براي مقابله با جنگ نرم دشمن و با بهره‌گیری از اساتيد مجرب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

captcha